Ücretsiz Film ve Video İndirme Programı VidMasta İndir (Mac)

Ücretsiz Film ve Video İndirme Programı VidMasta İndir (Mac)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.3 MB
ÜreticiAnthony Gray
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Bedava Film ve Video İndirici

İnternetten ücretsiz olarak film, dizi, video indirmeleri yapmak istiyorsanız ise VidMista denemeye değer programlardan birisi olarak tavsiye edilebilir. Çevrimiçi paylaşılan tüm film ve televizyon dizilerini izleyin ve indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Herhangi bir formatta (TV, DVD, 720p, 1080i / p) film ve televizyon başlıklarını iki veya daha az fare tıklaması ile seyredin veya indirin. İlk tıklama size arama düğmesine basmak suretiyle aradığınızı bulmanızı sağlayacak. İkinci tıklama ise indirme düğmesine tıklayarak indirme işlemini başlatmanızı sağlayacak. Güvenilir olmayan IP’lerin otomatik olarak filtrelenmesi, proxy kullanımı ve şifreleme gibi önemli bir kaç özellik.

Dahası Üstün video indirme bağlantıları için “Derin Arama, En İyi Kaynak” algoritması. Algoritma, tüm olası indirme bağlantılarını arama sorgusunun varyasyonlarına göre toplar ve daha sonra güvenilirliği, indiricilerin ve yükleyicilerin sayısını ve video dosyası boyutunu içeren faktörlere göre en iyi bağlantıyı seçer.

En çok indirilen son filmleri görüntülemek için “Popüler Filmler” seçeneği. En çok indirilen son TV şovlarını görüntülemek için “Popüler TV Şovları” seçeneği. Videolar için indirilebilir altyazılar. İndirilebilen bir video dosyasının minimum ve maksimum boyutunu ayarlayın. Arama başına sonuç sayısını ayarlayın. İndirilebilecek video dosyası uzantılarını ayarlayın. Ad, yayınlanma tarihi, tür, derecelendirme, ülke ve dile göre film ve televizyon başlıkları arama gibi daha bir çok özelliği bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
246 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.