Videoyu 90, 180 ve 270 Derece Döndürme Aracı Ücretsiz (Online)

Videoyu 90, 180 ve 270 Derece Döndürme Aracı Ücretsiz (Online)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuYok
Üreticiezgif
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Ücretsiz Videoları Ters Döndürme Aracı (Rotate Video Online)

Rotate Video online ile videoları kolayca döndürebilirsiniz. Ücretsiz bir kullanım sunan bu araç herhangi bir indirme işlemine gerek kalmadan videoları üç farklı türde döndürmeye yardımcı olmaktadır. İndirme işlemine gerek yok diyoruz çünkü video döndürme programı tarayıcı üzerinden çevrim içi olarak hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rotate Video online video döndürme aracı her türden kullanıcı için idealdir. Tabi profesyonel kullanıcılardan öte acemi kullanıcılar için daha çok ideal olduğunu söyleyebiliriz. Döndürmek istediğiniz videoyu ister bilgisayardan seçerek yükleyebilir, ister URL şeklinde kopyalayıp yapıştırmak şeklinde seçebilirsiniz. Basit arayüzü size hızlı işlem yaptıracak şekildedir. MP4, WebM, AVI, FLV, MOV, 3GP ve diğer video dosya seçenekleri. Bu küçük yardımcı size 100 MB’a kadar olan videolar için destek vermektedir. Bu araçla videoyu dikey ve yatay olarak çevirebilir, 90 derece döndürebilir, 180 derece döndürebilir veya 270 derece döndürebilirsiniz.

Sonuç

Basit olarak küçük çaplı videolarınızı hızlı bir şekilde döndürmek isteyenler için ideal bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir indirme işlemine gerek olmadığından kurulum, bilgisayarda yer kaplaması gibi durumlar yok.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
33 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.