Videodan İstenmeyen Bölümleri Kesme Programı TunesKit Video Cutter Ücretsiz İndir Mac

Videodan İstenmeyen Bölümleri Kesme Programı TunesKit Video Cutter Ücretsiz İndir Mac

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.7 MB
ÜreticiTunesKit.
İşletim SistemimacOS 10.8 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

Mac Pc için Ücretsiz Video Kesme Programı

Küçük bir boyuta sahip olan kullanışlı video kırpma aracı olan Mac için TunesKit Free Video Cutter, büyük videoların istenmeyen bölümlerini kesip çıkarmak, kalite kaybı olmadan hızlı bir şekilde küçük parçalara bölünmesini destekler. Tamamen ücretsiz olarak kullanacağınız program acemi olsun profesyonel olsun her türlü kullanıcıya hitap etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

tuneskit-video-cutter-ucretsiz-indir-mac

En hızlı düzenleme hızı ile kolay video editörü:

Videoların düzenlenmesinin daha kolay ve hızlı olmasını sağlamak için Video Cutter, basit ama mükemmel bir şekilde çalışan özellikleri ile filmleri kırparak ve birleştirerek yeni videolar yaratmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. İçe aktarmak için bir videoya göz atabilir, videonun istenmeyen bölümlerini seçmek için birden fazla şekilde seçebileceğiniz kaydırıcıyı kullanabilir ve videonun kesilecek bölümlerinin doğru şekilde tam olarak seçildiğinden emin olmak için de önizleme yapabilirsiniz. Daha sonra ki adım olarak bir tıklamayla dönüştürmeye başlamak için programı başlatabilir, birkaç dakika içinde video bölümlerini keserek istenmeyen bölümlerinden kurtulabilirsiniz. Diğer video düzenleme yazılımlarına kıyasla ortalama% 50 daha hızlıdır.

tuneskit-video-cutter-ucretsiz-indir-mac

Kalite kaybı olmadan çeşitli video formatlarına aktarın:

Dönüştürme sırasında videoları kodlamak ve çözmek için gereken geleneksel video düzenleme yazılımından farklı olarak, bu ücretsiz video kesici, videoları bu ekstra işlem olmaksızın yeni bir yolla dönüştürmek için en son teknolojiyi kullanmaktadır, bu nedenle dışa aktarılan film kalitesi% 100 orijinalle aynıdır. Buna ek olarak, neredeyse tüm formatları içe aktarmayı ve dışa aktarırken aynı formatı korumayı destekliyor, yapmanız gereken tek şey ‘Başlat’ düğmesine tıklamak “Video Kesici” sizin için dönüşüm yapacak.

Video boyutlarını keserek küçültün ve kolayca paylaşın:

Bilgisayarınızda büyük videolar kaydetmek için yeterli alan olmadığı veya çevrimiçi olarak göndermek için çok büyük olmaması sorunu hakkında endişelenmeyin! Video Cutter size yardım etsin. İstenmeyen bölümleri kaldırdıktan ve bir videoyu küçük parçalara ayırdıktan veya küçük parçaları yeni bir filmle birleştirdikten sonra boyut muazzam bir şekilde azaltılacaktır. Daha fazla yer açmak için orijinal videoları bilgisayarınızdaki yeni film ile kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca bunları arkadaşlarınıza özgürce paylaşabilir, mobil cihazlarla gönderebilir veya YouTube, Facebook gibi sitelerde diğer kullanıcılar ile paylaşmak için de yükleyebilirsiniz.

Windows PC için Ücretsiz TunesKit Video Cutter İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
814 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.