Video Kalitesini Düşürmeden Video Düzenleme Programı İndir

Video Kalitesini Düşürmeden Video Düzenleme Programı İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu449 MB
ÜreticiMAGIX Software GmbH.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Dıjital Video ve DVD Düzenleyici (Sony Vegas Movie Studio)

Sony Vegas Movie Studio Windows Bilgisayarlar her türlü videonuzu kalitesini düşürmeden düzenleme yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü şirketlerden olan Sony tarafından tasarlanmış olan bir programdır, video ve DVD düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz her türlü materyali size sunmaktadır. Dosyaları kolayca gönderme, düzenleme ve alma işlemlerini yapacak ve elde edeceğiniz sonuçlar programın başarısını ortaya çıkaracaktır. Videolarınız üzerinden şahaserler yaratmak için zaman çizelgesi üzerinde video düzenlemeleri yapabilir, resimler ve istediğiniz müziği de ekleye bileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

video-kalitesini-dusurmeden-video-duzenleme-programi-indir

Profesyonel şekilde video düzenlemesi yaparak harika bir görünüm kazandırmak için özel efektlerden faydalanabilir, alt yazı seçenekleri ve geçişler için de kapsamlı özelliklerden faydalanın. Programın kullanıcıya sunduğu ilgi çekici bir diğer özelliği de interaktif DVD menü oluşturma seçeneği sunmasıdır. İster sıfırdan ister yazılım ile kullanabileceğiniz 40’ın üzerinde bulacağınız şablonlar arasından istediğinizi seçme özgürlüğü.

video-kalitesini-dusurmeden-video-duzenleme-programi-indir

Türkçe dil desteği vermemesi eksi bir durum olabilir. Ayrıca video oluşturma ve uygulayacağınız efektler ile ilgili olarak öğretici video dersleri sunmasını kullanıcı için faydalı bir durum olarak kabul edebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
34 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.