VeraCrypt İndir – Ücretsiz Disk Şifreleme Programı (Linux)

VeraCrypt İndir – Ücretsiz Disk Şifreleme Programı (Linux)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.3 MB
ÜreticiIDRIX
İşletim SistemiLinux x86
Eklenme Tarihi3 sene önce

Linux için Ücretsiz Disk Şifreleme Programı

VeraCrypt Linux tabanlı cihazlar için verilerinizin güvenliği konusunda ve bilgiyi şifrelenmiş bir yerde saklarken güvenilir bir araçtır. Ücretsiz olarak indireceğiniz program size disk şifreleme işlemleri için yardımcı olacak. Uygulama, bilgisayarınıza istediğiniz zaman takılabilir veya çıkarabileceğiniz birkaç ek bölüm oluştura bilmenize yardımcı olacak. Bu şekilde, yetkisiz kullanıcıların bilgilerinize erişimini kısıtlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, AES, Serpent, Twofish ve üçünün çeşitli kombinasyonlarını destekliyor. Gerçek dosyalara başvurmadan önce her bir algoritmayı doğrulamak için bir kıyaslama testi yapabilirsiniz. Ayrıca, sisteminizdeki boş alana dayalı olarak, saklama için arzulanan alanı tahsis etmeniz gerekir. Ayrıca sürücü montaj işleminin kilidini açmak için bir şifre ayarlamanız gerekir.

VeraCrypt, korumak istediğiniz sürücü için seçtiğiniz şifreleme yöntemini test etmenize izin veren çeşitli araçlar içerir. Test Vektörleri, Anahtar Dosyası Jeneratörü veya Güvenlik Simgesi ayarları birkaç örnektir. Program ayrıca, daha önce oluşturduğunuz şifreli sürücülerden herhangi birini bağlamanıza veya sökmenizi sağlar.

Son olarak VeraCrypt, sistem ve bölüm şifreleme için kullanılan algoritmalara gelişmiş güvenlik eklemeye yardımcı olacak başarılı bir programdır.

Windows için VeraCrypt İndir

Mac için VeraCrypt İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
265 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.