VeraCrypt İndir – MAC için Ücretsiz Disk Şifreleme Aracı

VeraCrypt İndir – MAC için Ücretsiz Disk Şifreleme Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.7 MB
ÜreticiIDRIX
İşletim SistemiMac OS X 10.7 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce

MAC için Ücretsiz Disk Şifreleme Programı

VeraCrypt, şifrelenmiş ciltler oluşturmanıza ve kolayca sisteminize bağlamanızı sağlayan kapsamlı bir araçtır. Program indirme işleminden sonra çalıştırma sürecinin her adımında size yol gösterebilecek çeşitli sihirbaz işlevlerine sahiptir. Üstelik, size en uygun olanı seçmenize izin veren birkaç şifreleme yöntemi sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, yeni şifreli dosya alanlar oluşturmanıza ya da mevcut olmayan varlıkları, örneğin sistem dışı bir bölüm ya da tüm sistem sürücüsü gibi şifrelemenize olanak tanır. İhtiyaçlarınıza uygun seçenekleri seçmek için süreç boyunca ayrıntılı bilgi de mevcuttur. Program, AES, Serpent, Twofish ve üçünün çeşitli kombinasyonlarını destekliyor. Gerçek dosyalara başvurmadan önce her bir algoritmayı doğrulamak için bir kıyaslama testi yapabilirsiniz. Ayrıca, sisteminizdeki boş alana dayalı olarak, saklama için arzulanan alanı tahsis etmeniz gerekir. Ayrıca sürücü montaj işleminin kilidini açmak için bir şifre ayarlamanız gerekir.

VeraCrypt, korumak istediğiniz sürücü için seçtiğiniz şifreleme yöntemini test etmenize izin veren çeşitli araçlar içerir. Test Vektörleri, Anahtar Dosyası Jeneratörü veya Güvenlik Simgesi ayarları birkaç örnektir. Program ayrıca, daha önce oluşturduğunuz şifreli sürücülerden herhangi birini bağlamanıza veya sökmenizi sağlar.

Windows için VeraCrypt İndir

Linux için VeraCrypt İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
179 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.