Vampyr Oyunu için Yüzde 100 Türkçe Yama İndir

Vampyr Oyunu için Yüzde 100 Türkçe Yama İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.50 MB
ÜreticiOyun Çeviri
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Vampyr için % 100 Türkçe Yama v2.0

Vampyr, Londra‘yı vampirlerden ve vahşetten kurtarmak için yola çıktığın vampir tabanlı bir RPG oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısaca Oyunun Konusu

Vampyr, Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Haziran 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One‘da yayınlanmak üzere Focus Home Interactive tarafından yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Bir vampire dönüşen doktor olan Jonathan Reid’in, Hipokrat Yemini ve yeni doğmuş kana susamış doğası arasında parçalanan ölümsüz durumuyla nasıl başa çıktığını anlatıyor.

İngiltere, ölümcül İspanyol gribinden açıkça etkilendi ve Londra sokakları şiddet, hastalık ve korku yüzünden hayalet şehirden farksız ve dağınık bir kentte, çaresizlikten veya aptallıktan sokaklarda yürüyen vatandaşlar, ülkenin en zor avcıları olan vampirler tarafından avlanıyor. Oyuncu olarak, vampir haline gelen askeri bir cerrah olan Jonathan Reid‘in bir bölümünü tasvir ediyor olacaksınız.

Oyun Türkçe dil desteğine sahip değil ve bu durum bir çok oyuncu için zor bir süreç. Ancak indireceğiniz bu dil dosyası sayesinde oyunu anlaşılır bir şekilde oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. İyi oyunlar. Yamayla ilgili yorumlarını bizimle paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
24 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.