Valentina Studio – Mac için Ücretsiz Veri Tabanı Yönetme Programı

Valentina Studio – Mac için Ücretsiz Veri Tabanı Yönetme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65.3 MB
ÜreticiParadigma Software
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Veri Tabanı Yönetme, Oluşturma ve Düzenleme Aracı

Mac, Windows, Linux için Valentine DB ve SQLite’ın LOCAL dosyalarıyla çalışmak için ücretsiz GUI Yöneticisi, ayrıca mySQL, MS SQL, PostgreSQL, Valentina DB ve Valentina SQLite Server‘ın uzaktan sunucuları ile çalışmakta mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızdan sonra SQLite, MySQL, PostgreSQL ve Valentina sunucularına bakabilen bir GUI yöneticisi arıyorsanız, Valentina Studio size gerektiği gibi yardımcı olacaktır. Ücretli muadillerinden edinebileceğiniz birçok özelliği bulunan ücretsiz bir uygulamadır. Görünümler ve sekmelerde birden çok veritabanın yanı sıra birden çok işlemi yönetebilirsiniz.

Valentina Studio, sezgisel bir gösterge tablosundan yerel bağlantılarınıza, sunucularına ve veritabanlarına göz kulak olmanıza izin veren birçok araçla sağlanır; ayrıca bir şema editörü, bir taşıma aracı veritabanları, teşhis modülü ve veri aktarımı işlevleri.

Ana penceresinden, programla ilişkili tüm veritabanlarını ve sunucularını görüntülersiniz. Yeni bağlantıları kolayca yapılandırabileceğinizi unutmayın.

Son olarak, Valentina Studio, kolayca analiz edebileceğiniz raporlar üretmenize yardımcı olmak için harici kaynaklarla birlikte çalışan sorguların sonuçlarını içeren projeler oluşturmanıza olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
140 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.