Uydu Alıcısı için Uzaktan Kumanda İndir Android

Uydu Alıcısı için Uzaktan Kumanda İndir Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiPeel Technologies Inc.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi3 sene önce

Android için Ücretsiz Uzaktan Kumanda Uygulaması

Peel Universal Akıllı TV Uzaktan Kumanda uygulaması. Peel Universal Smart TV Remote Control uygulaması Android telefon ve tablet cihazlara indirerek uydu alıcısını, TV’nizi, set üstü kutunuzu, DVD oynatıcınızı, Blu-ray’nizi, Roku’nuzu, Apple TV’nizi, ses sisteminizi, klimanızı, hava ısıtıcınızı güvenlik içerisinde kontrol etmenize yardımcı olacak ücretsiz bir uzaktan kumanda uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan kumanda ile her şeyi değiştirin

Peel Universal Smart TV Remote Control uzaktan kumanda cihazınızın yerine geçerek canlı TV içeriklerini kontrol ederek değiştirmenize, ev sinema keyfiniz için kökten değişim getirecek. TV’niz için ihtiyaç başarılı bir kumanda uygulamasıdır.

Güzel şeyleri bulmak daha kolay olacak

Uygulama ile kullanıcı dostu arayüzü ile aradığınız her şeyi bulmak oldukça kolay. TV programları için önerilere göz atabilir, tercihler ve geçmiş programlara bakabileceğiniz TV rehberi bulunuyor.

Kolay kurulum ve kullanım

Peel Universal Smart TV Remote Control uygulamasının kurulumu ve kullanımı basittir. TV’nizin markası, hizmet sağlayıcınız ve daha fazlası fark etmez. 110 farklı ülke arasından seçim yaparak konumunuzu doğrulayın, TV sağlayıcısını seçerek bütün elektrikli ev aletlerinizi Peel Smart Remote ile eşleştirin.

Favori programlarınızı unutmayın

Ayarlayacağınız tarih hatırlatıcı ile favori TV programlarınızı, film, spor, belgesel ve daha aklınıza gelecek her türlü programı kaçırmamak için Peel’i aktif hale getirmek için hatırlatıcı bildirimine dokunun yeter.

Rehberinizi kişiselleştirin

Bu uygulama diğer evrensel uzaktan kumanda uygulamalarından farklı olarak, yerli kablosuz güncelleme, çanak anten veya kablo sağlayıcınız yada kanal akışı servisini eşleştirmek için de kanal listenizi basit bir şekilde kişiselleştirin.

iPhone, iPad için Peel Smart Remote İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
7813 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.