uTorrent (BitTorent) Web İndir

uTorrent (BitTorent) Web İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20.5 MB
ÜreticiBitTorrent Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 ay önce

Tarayıcıdan Torrent Dosyaları İndirin

BitTorrent, tarayıcınızdaki dosyaları indirip oynatmanıza izin vermek için uTorrent Web hizmetini ücretsiz olarak indirip kullanın. BitTorrent, yaygın olarak korsanlıkla ilişkilendirilen ünlü eşler arası (P2P) dosya paylaşım protokolünü ifade eder. Ancak, protokol için en popüler iki müşteriye sahip olan BitTorrent adında bir şirket de var: BitTorrent ve uTorrent.

Sponsorlu Bağlantılar

UTorrent Web ve benzerleri arasındaki temel fark, tüm indirmelerin tarayıcınızda gerçekleşmesidir. UTorrent’te olduğu gibi, uTorrent Web de indirme işlemini tamamlamadan önce ses ve video dosyalarını oynatabilir, ancak uTorrent’ten farklı olarak oynatma tarayıcının içinde de gerçekleşir. Diğer dosya türleri de indirilebilir – gerçekten normal bir BitTorrent istemcisi gibi.

Kurulumdan sonra, uTorrent Web bir tarayıcı penceresinde torrent bağlantılarını otomatik olarak açmaya çalışacaktır. Normal torrent sitelerinizde içerik arayabilir veya sizi Google’a yönlendiren uTorrent Web’in arama kutusunu kullanabilirsiniz. İndirme beklediğiniz kadar hızlıdır ve oynatma sorunsuzdur – torrent dosyasına dahil olduklarını varsayarak altyazılar bile otomatik olarak çekilir.

Uygulamanın ayarları basit değil. Dilinizi, varsayılan indirme klasörünüzü ve hatta her torrenti yeni bir sekmede açıp açmamayı seçebilirsiniz. UTorrent Web’i, bilgisayarınız önyüklendiğinde başlatılacak veya arama geçmişinizi temizleyecek şekilde ayarlamak da mümkündür ve elbette uTorrent Web’i varsayılan torrent istemciniz olarak seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
37 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.