UltraSurf VPN Türkçe İndir (Chrome Eklentisi)

UltraSurf VPN Türkçe İndir (Chrome Eklentisi)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.9 MB
ÜreticiUltrasurf Team
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Chrome için Popüler VPN Programı UltraSurf Eklentisi

Ultrasurf Chrome Uzantısı, tüm platformları (Windows, Mac ve Linux, vb.) Kullanmak ve desteklemek için çok kolay olan popüler bir Chrome uzantısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ultrasurf, IP adreslerini gizleyerek ve tarama geçmişini ve çerezleri temizleyerek çevrimiçi gizliliğinizin koruyucusu olacak harika bir çözümdür. İnternet sansür aracını atlatmak için kullanılan ve anonimlik güvenliğiyle engellenen web sitelerine erişme olanağı sağlamak için tasarlanmış bir araçtır. İnternet kısıtlamalarını atlamak, çevrimiçi iletişimin şifrelenmesini de içerir.

Popüler VPN yazılımı olan UltraSurf aracını Chrome tarayıcınıza eklenti olarak ekleyebilir ve kullanmanız gereken dönemlerde tek tıklama ile hızlıca erişim sağlayarak kullanabilirsiniz. Bilgisayar sürümlerinin aksine Chrome eklentisi Türkçe olarak kullanılabiliyor. Yükledikten sonra otomatik olarak çalışmaya başlayacak ve “Gizlilik Korumalı” özelliği ile kullanılabilecek. Tabi otomatik çalışma özelliğini kapatabilirsiniz. Bunun için “Bağlı” seçeneğini açıktan kapalı konuma getirin.

Yasaklanmış sitelerden olan Vikipedi sitesine giriş yaptım ve oldukça hızlı olduğunu gördüm. Herhangi bir duraklama olmadı. Sorunsuz bir şekilde hızlıca engellenmiş sitelerde rahatça dolaştım.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1094 kez indirildi

UltraSurf VPN Türkçe İndir (Chrome Eklentisi) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. hshs dedi ki:

    cok iyi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.