Udp Client Sever İndir – Ücretsiz Ağ Programlarını Test Etme Programı

Udp Client Sever İndir – Ücretsiz Ağ Programlarını Test Etme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu599 KB
ÜreticiNSASOFT LLC
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi4 ay önce

Windows için Ağ Programları, Ağ Hizmetleri, Güvenlik Duvarlarını Test Edin

Udp Client Sever, ağ programlarını, ağ hizmetlerini, güvenlik duvarlarını ve saldırı tespit sistemlerini test etmek için kullanışlı bir ağ yardımcı programıdır. Udp Client Sever, ağ programlarında hata ayıklamak ve diğer ağ araçlarını yapılandırmak için de kullanılabilir. Araç bir Udp istemcisi ve Udp sunucusu olarak çalışabilir, udp paketleri gönderip alabilir. Bu araç kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamaların verimliliğini test edin

UDP tabanlı uygulamalarının verimliliğini test etmesi gereken geliştiricilerin yanı sıra UDP üzerinden veri aktarımını hızlı bir şekilde doğrulamak isteyen ağ yöneticileri tarafından kullanım için uygundur. Yazılım dünyası UDP istemcileri ve sunucuları için yeterli seçenek sunar, ancak her ikisini de kapsayan uygulamalar en değerli ve aranan uygulamalardır. Bu nedenle UDP İstemci Sunucusu özellikle sezgisel bir arayüzde sunulduğu ve kullanımı oldukça kolay olduğu için denemeye değer.

İki farklı bölümde kullanma

Ana GUI, bir öncekinin hemen altında listelenen alınan bilgilerle karşılaştırıldığında, ağ boyunca gönderilecek veriler için ayrılmış iki bölümle tamamlanan birkaç basit düğmeyle doldurulur. Her şeyden önce, kullanılacak ağ arabiriminin yanı sıra IP ve bağlantı noktasını seçmek gerekir. Bunlar otomatik olarak algılanır, ancak tercihlerinize göre değiştirmek mümkündür.

Sonuç

Sonuç olarak, UDP İstemci Sunucusu gibi bir uygulama, aktarılan verilerin geçerliliğini değerlendirebildiğinden ağ testleri sırasında çok uygundur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
53 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.