Ücretsiz Opera Mini İndir Windows Phone için En Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcı

Ücretsiz Opera Mini İndir Windows Phone için En Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,04 MB
ÜreticiOpera Software
İşletim SistemiWindows Phone 8.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows Mobile için Opera Mini Web Tarayıcı

Bünyesinde yerleşik bir reklam engelleyici bulunduran ve Windows Phone için dünyanın en hızlı tarayıcılardan birini deneyin. Opera Mini ücretsiz, güvenli ve tarama ihtiyacı olan herkes için özelleştirilebilir. Dünya çapında 250 milyondan fazla insan kendi kişisel web tarayıcısı olarak Opera Mini’ye güveniyor. Opera Mini dahili reklam engelleyici ile, online reklamlardan kurtularak kesintisiz görmek istediğiniz içeriği görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ucretsiz-opera-mini-indir-windows-phone-icin-en-hizli-ve-guvenli-web-tarayici

Opera Mini web tarayıcının en önemli özelliklerinden bir tanesi aşırı reklam gösteriminde bulunan web siteleri için reklam engelleyici bir program yada eklenti kullanmanıza gereksinim duymamasıdır. Çünkü bünyesinde dahili bir reklam engelleyici bulunuyor. Reklamlar web siteleri için önemlidir. Çünkü reklamsız web siteleri boşuna hizmet vermiş oluyor. Ancak bazı web sitelerinin aşırı reklam göstermesi kullanıcı açısından sinir bozucu bir durum halini alabiliyor.

ucretsiz-opera-mini-indir-windows-phone-icin-en-hizli-ve-guvenli-web-tarayici

Bir tıklama ile sıklıkla ziyaret ettiğiniz siteleri ana sayfa ekranına ekleyebilirsiniz. Ne kadar veri tasarrufu ettiğinizi ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz. Açık şekilde kalabilecek çoklu sekme seçeneği. Dosya indirmeleri arka planda yapılır. İndirme işleminden sonra sizi bilgilendirme yapacaktır.Göz yorgunluğuna karşı gece modunu devreye sokarak ekranı kısık hale getirin. İnternet’de gezinmenin en hızlı yolunu özgürce deneyerek keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
301 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.