Ücretsiz DVD’den MPEG 4’e Dönüştürme Programı

HandBrake, DVD’leri ücretsiz olarak MPEG’ye dönüştüren kullanışlı bir açık kaynaklı araç olarak Windows bilgisayarlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. DVD’lerinizi bir daha bilgisayarınıza kopyalamak istediğinizde herhangi bir program için ödeme yapmayı unutun. HandBrake bir bedava bir şekilde hizmet vermekte ve olağanüstü sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Handbrake, iki geçişli dönüşüm gerçekleştirmenize ve bir çiftli müziği kodlamanıza olanak tanır. Başka bir mükemmel özellik de, elde etmek istediğiniz son dosya boyutuna göre videonun kalitesini değiştiren bit hızı hesaplayıcısıdır. Dosyanın boyutunu en üst düzeye çıkarmak için bir filmin etrafındaki siyah bantları kırpabilirsiniz. Bahsedilmesi gereken diğer özellikler bölüm seçimi, temel altyazı desteği (resim içine yazdırılmıştır) ve gri tonlama kodlamasıdır.

Herhangi bir DVD türünü anlaşılması kolay bir GUI ile dönüştüren program, bilgisayarınıza kaydetmek için bir MPEG-4 dosyası üretme sürecini tamamlar. DivX, Xvid, OGM, 3ivx vb. Gibi dönüştürmek istediğiniz dosya türü için doğru codec bileşenlerinin yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Basit bir şekilde dönüştürme işlemleri yapmanıza yardımcı olacak araç WinXP/Vista/7/8/8.1/10 için destek vermektedir.

HandBrake İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
17 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.