Ücretsiz DVD CD Blu-Ray Yazdırma Programı CDBurnerXP Portable İndir

Ücretsiz DVD CD Blu-Ray Yazdırma Programı CDBurnerXP Portable İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.3 MB
ÜreticiStefan Haglund
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

PC için Ücretsiz CD ve DVD Yazma Programı

Kişiler tarafından ücretsiz olarak indirip kullanabilecekleri program aynı şekilde şirketler için de hizmet vermektedir. Blu-Ray ve HD-DVD’ler de dahil olmak üzere CD’leri ve DVD’leri yazmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca çok dilli bir arayüze sahiptir. Kullanıcı dostu basit kullanımlı arayüzü sayesinde ISO’lar yazıp oluşturan özelliğini de kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

cdburnerxp-portable-indir

Kuruluma gerek kalmadan taşınabilir sürümü kullanın:

CDBurnerXP Portable CD / DVD ve Blu-ray gibi yazdırma işlemleri için hizmet vermekte olan bir program olup herhangi bir kuruluma gerek kalmadan doğrudan çıkarılabilir bir sürücüden başlatabilirsiniz. Portable CDBurnerXP, geniş bir araç yelpazesi sunan gelişmiş bir D / DVD yazma çözümü CDBurnerXP’nin taşınabilir sürümüdür.

cdburnerxp-portable-indir

Taşınabilir sürüm olmasına rağmen CDBurnerXP’nin tam sürümü ile tam olarak aynı özellikleri sunar, aynı zamanda taşınabilir durumda kalmasıda yükleme yapmadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. Taşınabilir CDBurnerXP, veri diskinden, video DVD’den veya ses diskinden seçim yapmanıza izin vermek için, yazmak istediğiniz diskin türünü seçmenizi istemektedir. Buna ek olarak, yeniden yazılabilir bir CD / DVD’niz varsa ISO görüntüsü yakabilir, kopyalayabilir veya bir disk tutabilir veya bir CD’yi silebilirsiniz.

PC için CDBurnerXP Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
214 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.