Ücretsiz Çok Yönlü Ağ İzleyici The Dude İndir

Ücretsiz Çok Yönlü Ağ İzleyici The Dude İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.6 MB
ÜreticiMikroTik
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Ağ İzleme Programı

Ağınızı tarayın, bir yerleşim haritası oluşturun ve bu kapsamlı yazılım çözümüyle bağlı hizmetleri ve cihazları izlemeyi başlatın.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, küçük bir ağ altyapısı ile donatılmış olan çok yönlü bir ağ izleme uygulamasıdır. Görsel ağ yönetim yazılımının tüm temel özelliklerini size sunar ve deneyimli ağ yöneticilerinin kullandığı bazı araçları masaya getirmeye çalışır.

The Dude’un ana işlevlerine kolayca erişilebilir, ancak çok çeşitli seçenekler, ayarlar ve komutlar deneyimsiz kullanıcıyı ilk bakışta korkutur. Bu o kadar da abartılacak bir durum olmayıp uygulamada biraz gezindikten sonra daha hızlı bir şekilde adapte olacağınızı düşünüyorum.

Ağı tarama işleminden sonra, The Dude, kullanıcılara ağ yapısının ayarlanabilir bir görsel arabirimini sunar. Tüm bilgisayarlar, yönlendiriciler, dosya sunucuları veya web sunucuları, onları farklılaştırmak için bir simgeler kümesi kullanılarak görüntülenir, hepsi web benzeri bir şekilde sunulur. İlgilendiğiniz ağ öğelerini kolayca sürükleyebilir ve yapıyı isteğinize göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

Sadece IP adresi veya alt ağlar sağlayarak, yeni keşfedilen öğelerin görsel temsiline yeni aygıtlar, ağlar veya alt siteler ekleyebilir, böylece çerçeveyi genişletebilirsiniz. The Dude ile IP’leri, MAC adreslerini veya ağdaki herhangi bir makinede çalışan hizmetleri kolayca alabilirsiniz. Ağdaki bilgisayarlardan herhangi birinde çok çeşitli eylemler gerçekleştirebilir ve tüm önemli değişiklikler için bildirim almak için izleme protokollerini kullanabilirsiniz.

Ağınızdaki bilgisayarlar veya yönlendiriciler hakkında bilgi almak için uzak bağlantıyı ping yapabilir, tarayabilir, problayabilir, tarayabilir veya kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulama ağınızın performansı ile ilgili size değerli grafikler ve istatistikler sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
142 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.