Ücretsiz Boyama Programı – Speedy Painter İndir

Ücretsiz Boyama Programı – Speedy Painter İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.5 MB
ÜreticiAndrea Buzzelli
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için OpenGL Tabanlı Boyama Programı

Hafif bir OpenGL boyama programı. Speedy Painter, Windows için OpenGL tabanlı ücretsiz bir boyama yazılımıdır. Kalemin basıncına göre fırça vuruşlarının boyutunu ve opaklığını değiştirmek için Wacom sayısallaştırıcıları desteklemektedir. Birden fazla katman, referans fotoğraf, perspektif görüntüleme modu ve video oynatma desteği ile bir masaüstü veya grafik tableti kullanarak görüntüler veya video sunumları hazırlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Fırça, döndürme, kırpma, perspektif modu ve referans resmi gibi seçenekler

Boyama yöntemi olarak yalnızca bir fırça olmasına rağmen, istenen efekti oluşturmak için boyutunu, dokusunu, yoğunluğunu ve rengini kişiselleştirebilir, ayrıca aleti basınca göre boyut veya akış değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma, tuvali pencereye sığdırma, tuvali çevirme, herhangi bir açıda döndürme, serbest elle seçimler yapma, çizimin herhangi bir bölümünü kırpma, perspektif görüntüleme moduna geçme, bir kepçe aleti ile renk doldurma, uygulamak mümkündür degrade renk ve bir silgi ile doğru hataları düzeltin. Dahası, harici bir görüntü yerleştirebilir, onu geçerli çizimin yanına yerleştirebilir ve bir referans noktası olarak kullanabilirsiniz. Eylemlerin geri alınması ve tekrarlanması mümkündür.

Görüntüleri dışa aktarmak veya video sunumları için birden fazla katman seçeneği

Projeye istediğiniz kadar çok katman ekleyebilir, bunları kolayca toplayıp donukluk seviyesini ayarlayabilir veya değişiklikleri karşılaştırmak için geçici olarak görünmez yapabilirsiniz. Resimler, .jpg, .png, .bmp, .tif veya .spf formatında dosyalara kaydedilebilir (.spf katmanları korur). Bu arada, bir dizi resim bir proje olarak kaydedilebilir ve daha sonra devam ettirilebilir, ana uygulama penceresinde önizlenir veya bir .avi video olarak dışa aktarılabilir.

Sonuç

Zengin özelliklerle dolu olmayabilir, ancak eğlenceli ve çok yönlü bir çizim aracı arıyorsanız, Speedy Painter dikkat çekmeyi kesinlikle hak ediyor. Ayrıca programın Portable sürümünü de indirerek kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
258 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.