Typorama İndir iPhone için Fotoğrafa Yazı Ekleme Uygulaması Yükle

Typorama İndir iPhone için Fotoğrafa Yazı Ekleme Uygulaması Yükle

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu111 MB
ÜreticiApperto Ltd
İşletim SistemiiOS 8.0 veya üstü
Eklenme Tarihi3 sene önce

Türkçe Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme ve Yazı Yazma Programı

iOS için Typorama – Fotoğraf Düzenleme ve Yazı Yazma uygulaması. Typorama fotoğraflar ve resimler üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapabileceğiniz bir uygulamadır. Harika görseller oluşturmak adına program arayanlar için yeterli malzemeyi barındırdığını düşünüyorum. Ücretsiz olarak indirip kullanabilir ve fotoğraflara istediğiniz gibi yazılar ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

typorama-indir-iphone-icin-fotografa-yazi-ekleme-uygulamasi-yukle

Typorama bünyesinde bulundurduğu profesyonel yazı tipleri ve yazı stilleri ile destek verecek. Herhangi bir poster ve ilan hazırlayabilir, kendi firmanıza ait olan logo üzerinde de gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü tasarımcılara ait olan artistik yazı tipleri ve yazı stilleri yer alıyor. Tasarımlarınıza zenginlik katacak simgeler, şekiller, süslemeler var. Yazılarınızı bölgesel düzenlemeler yaparak bir obje arkasında yer alıyormuş gibi ayarlama.

typorama-indir-iphone-icin-fotografa-yazi-ekleme-uygulamasi-yukle

Yazıları 3 boyutlu olarak istediğiniz şekle sokabilme. Onlarca çeşit renk seçeneğinde yararlanma. Fotoğrafları 2048 x 2048 pixel çözünürlükte çıktılar şeklinde alabilme. Aile fotoğraflarınızın üzerine yaratıcı yazılar ekleyin, kendi blogunuz ve telefonunuz için duvar kağıtları hazırlayın. Son olarak da hazırlayacağınız tasarımları sosyal medya aracılığı ile paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
394 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.