Türkçe Resim ve Fotodan Yazı, Obje, Nesne Silme Programı İndir Inpaint

Türkçe Resim ve Fotodan Yazı, Obje, Nesne Silme Programı İndir Inpaint

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.9 MB
Üreticitheinpaint
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

PC için Resimlerden İstenmeyen Bölümleri Kaldırma Programı

Windows Bilgisayarlar için tasarlanan Inpaint programı resimlerden, fotoğraflardan istenmeyen bölümlerin silmenize yardımcı olacak. Program Türkçedir. Karmaşık program arayüzlerini sevmeyenler için idealdir. Profesyonel yada acemi her kullanıcı özgürce kullanabilir. Resimlerden yazıları, objeleri, nesneleri kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sade arayüzü ve basit tasarımı resimlerden silmek istediğiniz bölümleri hızlıca saniyeler içinde silmenizi sağlayacak. Resimde de göreceğiniz gibi “Dosya, Düzen, Görünüm ve Yardım” olmak üzere dört farklı menü seçeneği var. Menülerin hemen altında yer alan araçlar ise resmi yükledikten sonra kullanılmaya hazır hale gelecek. Fotoğraf yükleme işleminden sonra resimden yakınlaştırma, uzaklaştırma, ileri geri alma, seçtiğiniz bölümü silme gibi daha bir çok işlem seçeneği var. Resim yükleme işlemini ister “Dosya” seçeneği ister hemen altında yer alan ok işaretinden yada sürükleyerek yükleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Inpaint fotoğraf restorasyonu yazılımı olup görüntülerinizden, logolar, filigranlar, insanlar, metin, yüz lekeleri veya istenmeyen diğer eserler gibi aklınıza gelen her türlü kaldırılması gereken istenmeyen nesneleri kaldırın.

İnpaint nasıl kullanılır?

Inpaint kısa tanıtım videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1031 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.