Türkçe Online Strateji Oyunu Travian: Path to Pandora Oyna

Travian: Path to Pandora tarayıcı üzerinden oynanabilen ücretsiz bir çevrim içi strateji oyunudur. Oyunun önceki versiyonu olan Travian: Legends oyunundan farklı özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. Galyalılar, Cermenler, Romalılar, Mısırlılar, Hunlar olmak üzere 5 farklı oyuncu ırkı bulunmaktadır. Strateji oyunlarını sevenler için ideal bir oyundur. Tabi farklı ırklara karşı mücadele edeceksin, kendi köyünü kurarak düşmanlarına karşı koruyacak ve karşı saldırılar ile onlara ağır darbeler indirmek için de iyi bir strateji uzmanı olmalısın.

Sponsorlu Bağlantılar

Travian: Legends oyunun diğer bir versiyonu olan bu oyun ile binlerce online oyuncuya karşı mücadele etmek zorundasın. Oyun da nasıl stratejiler geliştireceğin oldukça önemlidir. Çünkü karşında oldukça zorlu düşman birlikleri yer almaktadır. Sağlam bir şehir inşa et ve düşman saldırılarına karşı koy. Ticaret sisteminden en iyi şekilde yararlanmaya çalış. Büyüyen ordunun ve karşılaman gereken diğer ihtiyaçları karşılamak için düşman şehirleri işgal ederek yağmala.

Aşağıda oyunla ilgili kısa bir video yer almaktadır. Göz atarak oyunla ilgili bir takım bilgiler edin. Nasıl bir strateji oyuncusu olduğu denemek için başarılı bir oyundur ve Türkçe arayüzü ile de daha kolay bir oynanış imkanı bulacaksın. İyi eğlenceler.

Travian: Path to Pandora Tanıtım Videosu:

Travian: Path to Pandora Kayıt Ol Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
268 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.