Türkçe Matematik Soruları Çözme Programı İndir

Matematik soruları çözme programı. Programımız android mobile cihaz kullanıcılarına hitap etmekte olan ve hızlıca çözemediğiniz yada çözmek istemeyeceğiniz soruları kamera yardımı ile çözmeye izin vermektedir. Program aslında bir çok öğrenci tarafından sevilmeyen bir ders olan matematik ile ilgili yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bilindiği üzere matematik çoğunlukla karışık işlemler üzerine görülen bir ders olduğundan bir çok öğrenci fazla sevmez. Bu uygulama da bu konu da size yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Çözülmesinde zorluk yaşadığınız soruları ister kitap üzerinden olsun ister deftere kendi el yazınız ile yazmış olun fark etmez cihazınızın kamerasını kullanarak kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Basit bir kullanıma sahiptir. Kamera ile soruyu okutun ve anında cevaba ulaşın.

turkce-matematik-sorulari-cozme-programi-indir

Uygulama el yazısı şeklinde yazılmış soruları tanıyarak çözebilmektedir. Basit bir kaç işlem ile soruları çözün. Akıllı hesaplayıcı özelliği ile gerekli düzenlemeler yapabilme şansı da bulacaksınız. Programın en güzel yönlerinden birisi size soru çözümlerini adım adım yönerge şeklinde sunmasıdır. Böylece herhangi bir karışıklık durumla karşılaşmazsınız. Android 4.1 ve üzeri işletim sisteminde çalışmaktadır.

Program Ekran Videosu

Matematik Soruları Çözme Programı Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
307 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.