Türkçe Keynote İndir – Mac için Ücretsiz Sunum Hazırlama Programı

Türkçe Keynote İndir – Mac için Ücretsiz Sunum Hazırlama Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu474 MB
ÜreticiApple
İşletim SistemimacOS 10.12 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

Mac için Ücretsiz Kaliteli Sunum Hazırlayıcı

Keynote ile muhteşem, güçlü, kullanımı kolay araçlar ve göz kamaştırıcı efektler içeren kolayca muhteşem sunumlar hazırlayın. Ücretsiz ve Türkçe arayüzü kaliteli sunumlar hazırlayacağınız bir ortam size sunmaktadır. Sununuz için mükemmel tuval seçtikten sonra yer tutucu metin ve grafikleri kendi sözcükleriniz ve resimlerinizle değiştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Keynote ekip olarak çalışanlar için muhteşem sunumlar hazırlamak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Programın en güzel özelliklerinden birisi siz sunum çalışmaları yaparken kimlerle aynı sunum üzerinden çalıştığınızı görebilirsiniz. Ortak çalışma yaparken listenizde yer alan isimlerden seçeceğiniz kişinin imlecine geçiş yapın. 30’dan farklı tema ile sunumların arka planına muhteşem görüntü katın. Etkileyici grafikler, fotoğraflar veya videolar kullanarak diğer kullanıcılar ile paylaşın.

Kullanımı kolay araçlar, tablolar, çizelgeler, şekiller, fotoğraflar ve videolar eklemenize ve sanki kendi özel efekt ekibiniz tarafından yaratılmış gibi görünen sinematik animasyonlar ve geçişlerle hayata geçirmenize izin verir. Verilerinizi yeni etkileşimli sütun, çubuk, dağılma ve balon çizelgeleri ile canlandırın. İzleyicilerin Mac, iPad, iPhone, iPod touch ve icloud.com’dan izleyebilecekleri bir slayt gösterisi sunmak için Keynote Live’ı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
657 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.