Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Türkçe İndirmeden Resim Düzenleme Programı (Pixlr Editor)

Türkçe İndirmeden Resim Düzenleme Programı (Pixlr Editor)

Sponsorlu Bağlantılar
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya BoyutuBoyutu Yok
ÜreticiAutodesk
İşletim SistemiWin XP ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

İndirmeden Fotoğraf Düzenleme Programı

Pixlr Editor popüler fotoğraf düzenleme programlarının yanı sıra ücretsiz bir şekilde kolayca resimleri düzenlemeye yardımcı olacak Türkçe dil desteği sunan bir programdır. Program en güzel ve dikkat çeken özelliği herhangi bir indirme işlemine ihtiyaç duymamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pixlr Editor programını hem PC hem de MAC sürümü olarak indirip kullanabileceğiniz gibi Web üzerinden indirme işlemine gerek kalmadan Türkçe dil desteği şeklinde kullanabilirsiniz. Bu yönüyle program daha çok dikkat çekmektedir. Çünkü PC sürümlerin de Türkçe dil desteği sunmuyor. Tabi buda işin ilginç bir yanı. İnsana biraz tuhaf gelse de durum bundan ibaret.

Diğer popüler resim düzenleme programlarından birisi olan Photoshop benzeri bir tasarım ile karşımıza çıkmakta. Resim düzenlemeleri yapmanın yanı sıra farklı efektler uygulayabilecek, renk düzenlemeleri uygulayabilirsiniz. Bilgisayarda mevcut olan resimler arasından, RUL şeklinde, yada herhangi bir sosyal medya kanalı kütüphanesinden resim ekleyerek düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.

Pixlr Editor Windows sürümü indir.

Pixlr Editor MAC sürümü indir.

Pixlr Editor Ekran Görüntüsü

indirmeden-resim-duzenleme-programi-pixlr-editor

Sponsorlu Bağlantılar
1703 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Masaüstü Görünüm