Türkçe Hesap Makinesi İndir – Calculator Plus (iPhone, iPad)

Türkçe Hesap Makinesi İndir – Calculator Plus (iPhone, iPad)

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu38.0 MB
ÜreticiDigitAlchemy LLC
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üstü
Eklenme Tarihi4 sene önce

iOS için Ücretsiz Hesap Makinesi

Calculator Plus iPhone, iPad ve iPod touch akıllı cihazlara indirerek kullanmanız için geliştirilen ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunan kaliteli bir hesap makinesi uygulamasıdır. Gündelik hesaplamalar yaparken veya matematiksel işlemlerinizi kolayca halletmeniz için elle kullanılan hesap makinelerinden daha fazlasını bir tıkla sunmaktadır. İstediğiniz zaman bir tıkla her türlü işlemlerinizi kolayca halledin.

Sponsorlu Bağlantılar

Hesap yaparken işleme ara verir iseniz döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yaptığınız hesapları hatırlatır veya daha sonra görmek ister iseniz size gösterir. Makbuz toplama işlemleri, çek defter düzenlemeleri veya vergi hesaplamaları yaparken yardımcı olur. En son yaptığınız hesaplamaları olduğu gibi bulur ve tekrar aynı işlemleri baştan yapmadan kaldığınız yerden devam edersiniz.

Etkileyici tasarıma sahiptir. Hesaplamalarınızı, virgülleri olmaları gereken yerlere koyarak, okunması kolay, anlaşılır ve zarif bir stilde gösterir. Basit bir hatayı düzeltmek için, baştan başlamak yerine geri tuşunu kullanabilirsiniz.

Calculator Plus Ekran Görüntüsü

turkce-hesap-makinesi-indir-calculator-plus-iphone-ipad

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
470 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.