Turbo Shredder İndir – Dosyaları PC’den Kalıcı Kaldırma, Silme Programı

Turbo Shredder İndir – Dosyaları PC’den Kalıcı Kaldırma, Silme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu146 KB
Üreticitmkramer
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Windows için Geri Dönüşümsüz Dosya Silme Programı

Bazı gizli dosyaları silmek istiyor musunuz? Bunu, sadece SİL’e basmakla yapmayın, çünkü veriler hala sürücünüzde olacaktır. Turbo Shredder’ı kullanın ve dosyaları güvenli bir şekilde silerek çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar

Turbo Shredder, güvenli temizlik işlemlerinde uzmanlaşmış küçük bir Windows uygulamasıdır. Aracın amacı, dosyaları bilgisayarınızdan kalıcı olarak silmenize yardımcı olmaktır, böylece özel programlar yardımı ile kurtarılamazlar. Herhangi bir USB flash sürücüye veya başka bir cihaza kopyalayabilir ve yükleme adımlarını geçmek zorunda kalmadan bilgisayardaki esintileri güvenli bir şekilde silmeniz gerektiğinde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Turbo Shredder, yerleşik gözatma düğmesini veya sürükle ve bırak desteğini kullanarak çalışma ortamına dosya eklemenizi sağlar. Ayrıca, kaldırmak istediğiniz öğelerle bir liste oluşturabilir, ana çalışma alanındaki bir klasörün tamamını yükleyebilir, seçilen öğeleri listeden silebilir ve parçalama işlemini başlatabilir veya durdurabilirsiniz.

Program, iyi bilinen Gutmann algoritmasını kullanarak ya da yerleşik kaydırıcıyı ayarlayarak geçiş sayısını manüel olarak seçerek, rastgele, sıfır ya da bir kaç geçişle verileri silmenize yardımcı olan farklı silme yöntemleri arasında seçim yapmanızı sağlar.

Turbo Shredder dosyaları güvenli bir şekilde kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
138 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.