TunnelBear VPN İndir: Engellenen Sitelerin Engelini Kaldırma

TunnelBear VPN İndir: Engellenen Sitelerin Engelini Kaldırma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.69 MB
Üreticitunnelbear
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Yasaklı ve Engellenen Sitelere Giriş Programı

TunnelBear VPN, internete özel ve güvenli bir şekilde göz atmak için kullanılan, ücretsiz, inanılmaz basit bir uygulamadır. TunnelBear uygulaması çevrimiçi gizliliğinizi korur, en sevdiğiniz web sitelerine ve uygulamalara erişmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcınıza bir Ayı koyun ve saniyeler içinde daha açık bir İnternet’e özel olarak erişin. TunnelBear VPN, çevrimiçi izleme veya engellenen web sitelerine göz atma konusunda endişelenen 20 milyondan fazla TunnelBear kullanıcısına sahip bir servis olup Chrome tarayıcısına eklenerek size yardımcı olabilecek inanılmaz derecede basit bir uzantıdır.

Web sitelerinin, reklamverenlerin ve ISS’lerin göz atma yeteneğinizi azaltın. Tarayıcınızı genel WiFi’de güvence altına alın. Engellenen web sitelerini dolaşın. Chrome için TunnelBear, göz atma trafiğinizin tümünü şifreleyen hafif bir uzantıdır. Cihazınızın trafiğini tümüyle şifrelemek için Android, iOS, macOS ve Windows bilgisayarlara indirilerek kullanılabilmektedir.

Sonuç

Basitçe söylemek gerekirse, TunnelBear’ı kullanarak, çevrimiçi etkinliğinizin bilgisayar korsanlarına, ISS’lere ve reklamverenlere göre daha özel olduğunu bilerek barış içinde herhangi bir yere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
286 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.