Tüm Video Formatlarını 4K, Ultra HD Oynatma Programı İndir Android

Tüm Video Formatlarını 4K, Ultra HD Oynatma Programı İndir Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiInShot Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz Basit ve Güçlü Video Oynatma Uygulaması

Video Player All Format uygulaması ile Android mobile cihazlar üzerinden her türlü video formatı desteği sayesinde videoları oynatabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün video formatları için destek

Bütün video formatlarını oynatma programı videoları oynatırken 4K / Ultran HD görüntü desteği alacaksınız. Android telefon ve tablet cihazlar üzerinden kullanmanız için iyi bir video oynatıcı arıyor iseniz o zaman Video Player All Format uygulamasını tavsiye ederim. Özel videoların için silinme ve başka kullanıcılar tarafından kullanılarak görüntülenmesine karşı da yardımcı olmaktadır.

Zengin özellik desteği

MKV, MP4, M4V, AVI, MOV, 3GP, FLV, WMV, RMVB, TS başta olmak üzere bütün video formatları için destek bulacaksınız. 4K desteği veren uygulama, donanımınızı hızlandırmak, özel klasörler de özel videolarınızı güvenle saklayabilir, Chromecast programı yardımı ile videoları TV üzerinden izleyebilir, alt yazılı videolar için indirici ve daha fazlası, gece modu, hızlıca sesi kapatabilir, kayıttan oynatma hızını ayarlayabilir, cihaz ve sd kart üzerinde yer alan bütün videoları otomatik olarak tanımlar, videoları kolay bir şekilde yönetebilir ve paylaşımlar yapabilir, çoklu şekilde oynatabilir ve daha fazlasını yapabileceksiniz. Tüm formatlar video oynatıcısı, android için tamamen ücretsiz, basit ve güçlü bir HD video oynatıcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
328 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.