Tüm Facebook Mesajlarını Silerek Kaldırma Programı İndir

Tüm Facebook Mesajlarını Silerek Kaldırma Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 MB
Üreticihenrygreenface
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 ay önce

Tüm Facebook Mesajlarını Tek Tıklama ile Silme

Facebook ™ için Tüm Mesajları Sil aracı Chrome tarayıcınıza ekleyerek bütün Facebook mesajlarını tek tıklama ile silmenize yardımcı olacak basit, Türkçe dil destekli ve ücretsiz bir uzantıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eklenti basitçe kullanım esasına dayanarak kullanılabilmektedir. İster Facebook hesabınızda ki tüm mesajları silebilir yada silmek istediğiniz başlıca mesajlar var ise onları da seçerek silmek mümkün.

Facebook ™ için Tüm Mesajları Sil Uzantısı Güvenilir mi?

Uzantıyı eklerken herhangi bir tarayıcıyı kasma vb olumsuz durumlar ile karşılaşmadım. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra X şeklinde simgesi ve Message Cleaner adı simgenin üstüne gelince çıkıyor. Eğer Facebook hesabınız açık değilse uzantıya tıkladığınızda direkt Facebook ile bağlantı kurarak hesabınıza giriş yapmanız isteniyor.

Giriş yaptıktan sonra sizi doğruca Mesajlar sayfasına yönlediriyor ve karşınıza mesajlarınız çıkıyor. Buradan sonra silme işlemini yapabiliyorsunuz.

Uygulamayı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz diyebilirim.

NOT: Mesajlarınızı silerken dikkatli olun, istemeden önemli mesajlarınızı da silebilirsiniz. Silinen mesajların geri dönüşü olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
36 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.