ToolbarTerminator İndir : Tüm Tarayıcılardan Araç Çubuklarını Kaldırma

ToolbarTerminator İndir : Tüm Tarayıcılardan Araç Çubuklarını Kaldırma

LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.4 MB
ÜreticiAbelssoft
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Tarayıcılardan Araç Çubuklarını Kaldırma Programı

ToolbarTerminator bilgisayarınızda hangi tarayıcı yüklü olursa olsun tüm tarayıcılarınızda yüklü olan araç çubuklarını hızlı ve verimli bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olan güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılım çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli uygulamaları yüklerken dikkat etmiyorsanız eğer o zaman bilgisayarınıza yüklenmiş olan araç çubuklarından haberiniz yok demektir. Yada ne kadar dikkat ederseniz edin bazı zamanlarda sizin onayınız olmadan tarayıcılarınıza yüklenmiş olan (veya hepsine) bir araç çubuğu olduğunu görebilirsiniz. Araç çubukları tarayıcıların verimli bir şekilde çalışmasına engel olabilmektedir. Ancak bu araç çubuklarını kaldırmak o kadar kolay değildir ve özel programlara gereksinim duyulmaktadır. ToolbarTerminator bu eklentilerden kurtulmaya yardımcı olabilecek kullanışlı bir uygulamadır.

Yüklü araç çubukları için hızlı tarama

Uygulamayı bilgisayarınıza yükledikten ve çalıştırdıktan sonra, tarayıcılarınızı otomatik olarak analiz ettiğini ve yüklü araç çubuklarıyla birlikte bir liste görüntülediğini fark edeceksiniz.

Basit bir şekilde kaldırın

Sadece kaldırmak istediğiniz her araç çubuğunun onay kutusunu işaretlemeniz yeterlidir ve karmaşık ayarlara veya pencerelere göz atmaya gerek kalmadan bitirirsiniz.

Sonuç

Sonuç olarak, bu program yazılım yüklemesi sırasında genellikle sabırsız olan herkese yardımcı olur ve talimatlarını okumak için zaman ayırmayan kullanıcıların tarayıcılarına sıkıcı araç çubuklarının yüklenmesine neden olur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
183 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.