TemplateToaster İndir : Web Site, Tema, Şablon Tasarlama Aracı

TemplateToaster İndir : Web Site, Tema, Şablon Tasarlama Aracı

LisansÜcretsiz Deneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu163,63 MB
ÜreticiAcrossSoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Web Sitesi, Şablon veya Tema Tasarlama Programı

TemplateToaster, CSS3 ve HTML kullanılarak oluşturulan web siteleri için temalar ve şablonlar tasarlamanıza olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Temayı, şablonu veya siteyi tasarladıktan sonra dışa aktarın ve HTML web sitesinde CMS’ye yükleyin veya olduğu gibi sunucunuza yükleyin. Bununla birlikte, kullanılabilir grafikler, dokular, logolar, renkler ve yazı tipleri veritabanını kullanarak bir dakika içinde düzinelerce web sitesi tasarlayabilirsiniz. TemplateToaster, kullanıcı tarafından kullanım için web tarayıcılarıyla (İnternet Explorer, Chrome, Opera, Firefox, Safari sürümlerinden) ve sosyal ağ sitelerinde sorunsuzca çalışan çok sayıda şablon ve resim içeriyor.

Programın en büyük avantajı, herhangi bir uzman bilgisi gerektirmemesidir. TemplateToaster, WYSIWYG editörüne dayanır, bu da çalışmanızın etkilerini hemen görmemize olanak tanır ve gerekirse bunları değiştirebilir veya geliştirebiliriz.

TemplateToaster, bu aracın kullanımıyla hazırlanan şablonların da taşınabilir aygıtlarda (Android, iOS, Blackbery, Windows Phone) ve modern, geniş ekranlarda iyi görünecek şekilde yapılandırmanıza yardımcı olacak. W3C standartları ile uyumludur ve RWD tekniğini kullanır. Desteklenen CMS’ler şunları içerir: WordPress, Drupal, Joomla, Magento, E107 Temalar, Virtuemart, WooCommerce ve Prestashop.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
131 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.