Telefon Tablet’de YouTube Arama İzleme Geçmişi Nasıl Silinir Temizlenir

YouTube üzerinden her gün milyonlarca video paylaşımı yapılmakta ve izlenmektedir. Tabi bu popüler video izleme sitesinde her türden video bulunmaktadır. İlahilerden tutun şarkılara, oyun videolarından filmlere, canlı yayınlar, belgeseller ve aklınıza gelebilecek her türlü video. Tabi bu videolara hem açacağınız YouTube hesabı ile erişebileceğiniz gibi, herhangi bir hesap ile giriş yapmadan da ulaşarak izleme imkanı bulabilirsiniz. Ancak bir çok video hesap girişi yapılmadan izlemeye izin vermemektedir. Bunun yanında herhangi bir hesap ile giriş yapıldıktan sonra arama yapılan ve izlenen her türlü video kayıt altına alınmaktadır. Buda sizin cihazınız ile YouTube üzerinden arama ve video izleyecek olan kişilerin göreceği anlamına gelir. Tabi başkalarının görmesini istemeyeceğiniz videolar izlemiş iseniz o zaman tavsiyemiz düzenli olarak YouTube arama ve izleme geçmişini temizleyin. Böylece olumsuz bir durum ile karşılaşmazsınız!

Sponsorlu Bağlantılar

Android, iOS, Windows Mobile’de YouTube Arama ve İzleme Geçmişini Silme

YouTube arama ve izleme geçmişini silmek için ilk önce YouTube ana sayfasına gidin.

Ekranın sağ üst köşesinde yer alan oturum kapalıyken gri renkte olan adam adam figürüne tıklayın. Eğer oturum açık ise yine sağ üst köşede yer alan S harfinin olduğu yuvarlak kısma tıklayın.

Daha sonra karşınıza çıkacak olan menü de yer alan “Ayarlar” tıklayın.

Yine karşınıza çıkacak menü de yer alan “Geçmiş ve Gizlilik” tıklayın.

En sonunda “İzleme geçmişini temizle” ve Arama geçmişini temizle” seçeneklerinin yer aldığı sayfa çıkacak. Buradan yapmak istediğiniz işlemin üzerine tıklayarak gerekli temizleme işlemini bitirmiş olacaksınız. bundan sonra Arama ve İzleme geçmişi sıfırlanmış olacak. Kolay gelsin.

NOT: Arama ve izleme geçmişi YouTube oturumu kapalı iken görüntülenemez. Ama temizleme işlemi oturum açıkken yada kapalıyken yapılabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
169 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.