TeamViewer 14 İndir Uzaktan PC Kontrol Programı

TeamViewer 14 İndir Uzaktan PC Kontrol Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.5 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Bilgisayarlar için Uzaktan Kontrol Etme Programı Türkçe

TeamViewer 14 uzaktan kontrol ve uzaktan sunum sağlayan basit, hızlı ve güvenli bir masaüstü paylaşım programıdır. Birincil amacı, kimliğiniz ve geçirdiğiniz İnternet üzerindeki herhangi bir uzak PC’ye erişim sağlamaktır. TeamViewer artık sadece PC’ler arasında bağlantı kurmaktan çok daha fazlasını yapmanıza izin veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer 14 yeni sürümü ile uzaktan kontrol ve destek vermek ve alacak olanlar için yeni standartlar ile geliyor. TeamViewer 14 ile gelen en önemli özelliklerden başlıcası “Artırılmış Gerçeklik Çözümü” sunan TeamViewer Pilot ile geliyor olmasıdır.

TeamViewer 14 ile gelen yeni özelliklerin listesine bir göz atacak olursak;

Windows, Mac laptop ve masaüstü cihazlar için gruplandırma yapabilirsiniz. Bunları kişisel listenizde hızlı ve kolay bir kaç işlemden sonra düzenleyin.

Sürekli tekrar eden işlemlerden kurtularak zaman kazanmak adına komut dosyalarından yararlanma imkanı mevcut. Management Console ile yükleyeceğiniz komut dosyalarını oturum açtıktan sonra kullanabilirsiniz. Böylece tekrarlayan işlemleri otomatik olarak hızlıca yaparak zaman kaybını önlemiş olacaksınız.

Günlük çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri Bilgisayar ve Kişiler listenizdeki aygıtlara ekleyin: işletim sistemi, üretici, departman, şirket sınırınız yoktur.

Düşük bant genişliğine sahip bir bağlantı kurulması halinde TeamViewer 14 ile gelen yeni özellik düşük bant genişliklerini otomatik algılayıp daha hızlı bir seviyeye çıkarmaktadır.

Sonuç

Yukarıda mevcut özelliklerden daha fazlasını TeamViewer 14 ile bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4411 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.