TeamViewer 13 İndir Uzaktan PC Kontrol Programı

TeamViewer 13 İndir Uzaktan PC Kontrol Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.4 MB
ÜreticiTeamViewer GmbH
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Uzak Masaüstü Programı

TeamViewer 13 şu an piyasada bulunan en popüler uzaktan bilgisayar kontrolü programlarından birisidir. Ücretsiz olarak Windows’a TeamViewer 13’ü indirerek programın son sürümünü kullanabilirsiniz. TeamViewer, Windows, Mac, Android, iPhone ve Windows Phone için kullanılabilen popüler, kullanımı kolay bir uzak masaüstü paylaşım aracıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer ile bilgisayarlar arası uzaktan uzağa bağlantı kurarak masaüstü paylaşımı, online toplantılar, web konferansları ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ve müşterilerinizin masaüstlerine hızlıca erişmenizi sağlar. Dahası, uzak tarafta herhangi bir teknik beceri gerektirmez, bu da kullanımı inanılmaz derecede kolaylaştırır.

Yapmanız gereken tek şey TeamViewer’ı çalıştırmak ve diğer kişiden de bunu çalıştırmasını istemektir. TeamViewer’ı her çalıştırdığınızda, diğer kişinin PC’sine girmek için kullanabileceğiniz benzersiz bir oturum numarası ve şifre verilir. Bu, TeamViewer’ın hem uzak bir bilgisayara girme hem de başka bir kişinin uzaktan yardım almanız gerektiğinde sizin girmeniz için kullanılabileceği anlamına gelir. Uzak masaüstünü, önünüzde oturuyormuş gibi görüntülemenin yanı sıra, programın özelliklerini de kullanabilirsiniz: sohbet istemcisi, dosya aktarma aracı, oturumu kaydetme ve daha fazlası.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
13929 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.