TeamViewer 12 İndir Uzaktan PC Kontrol Programı

TeamViewer 12 İndir Uzaktan PC Kontrol Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.4 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi4 sene önce

Uzaktan Başka Bilgisayarlara Bağlanıp Kontrol Etme Programı

TeamViewer uzaktan PC kontrol etme programı. Uzaktan uzağa PC kontrol programı. TeamViewer 12 bilgisayarlar arası bağlantı kurmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Gerçekten oldukça başarılı ve PC kontrol programları arasında en çok ilgi gören ve kullanılan programların ilk sırasında gelmektedir. Vermiş olduğu Türkçe dil desteği de ayrıca cazip hale getiriyor bu programı. TeamViewer 12 yep yeni özellikleri de beraberinde getirmektedir. Yeni uzaktan erişim teknolojisi sunmakta, temiz ve kullanımı kolay ve kaliteli bir arayüz.

Sponsorlu Bağlantılar

teamviewer-12-indir-uzaktan-pc-kontrol-programi

Dünya’nın neresinde olursa olsun herhangi bir Bilgisayara bağlanarak onu kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yaptığınız işle ilgili, Bilgisayarında sıkıntı yaşayan birisine yardımcı olmak hususunda TeamViewer 12 bir tık kadar uzağınızda.

teamviewer-12-indir-uzaktan-pc-kontrol-programi

Herhangi bir VPN programına ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenli şekilde bağlantı kurun. Sunum yapmak isteyenler için ideal bir program. Bulunduğunuz yerden gerekli olan bağlantıyı kurduktan sonra yapmak istediklerinizi hızlıca yapın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
27363 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.