TeamSpeak 3 Server İndir (Mac OS X) – Ücretsiz Sunucu Kurma

TeamSpeak 3 Server İndir (Mac OS X) – Ücretsiz Sunucu Kurma

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu10.6 MB
ÜreticiTeamSpeak Systems GmbH
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi6 sene önce

TeamSpeak 3 Server : Mac OS X için Ücretsiz Sunucu Kurma

TeamSpeak 3, TeamSpeak Systems GmbH tarafından geliştirilmiş online oyunlarda kendi sunucunuzu kurabileceğiniz gibi diğer sunuculara bağlanarak sohbet edip iltişim kurabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinde milyonlarca insan online oyun oynamaktadır. Oyunda başarılı olmak birbirleri ile bağlantı kurarak birlikte hareket etmek gerekmektedir. Bu sayede oyunu kazanabilirsiniz. Bu program sayesinde sunucu oluşturarak veya başka sunuculara bağlanıp takım arkadaşlarınızla konuşarak nasıl hareket edilmesi konusunda strateji geliştirerek rakibi yenilgiye uğratabilirsiniz.

TeamSpeak 3 ses kalitesi ile bir numaralı programdır. Tamamen yeni codec bileşenleri, otomatik mikrofon ayarı, gelişmiş gürültü azaltma ve yankı giderme özelliği ile ses iletişiminde yüksek kaliteyi sizlere sunmaktadır. TeamSpeak 3 ile aynı anda birden fazla sunucuya bağlanmakta mümkündür. Ayrıca, aynı anda bağlı sunucular üzerinde birden fazla ses cihazı ve çıkış desteği mevcuttur.

Çok kullanışlı ve en çok indirilen popüler bir programdır. Hemen indirerek bilgisayarınıza kurun ve oynadığınız oyunların tadını çıkarın.

TeamSpeak 3 Server Ekran Görüntüleri

teamspeak-server-indir-mac-os-x-ucretsiz-sunucu-kurma

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
180 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.