TeamSpeak 3 Client İndir (Mac OS X) – Ücretsiz Sesli Konuşma

TeamSpeak 3 Client İndir (Mac OS X) – Ücretsiz Sesli Konuşma

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu48.9 MB
ÜreticiTeamSpeak Systems GmbH
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi6 sene önce

TeamSpeak 3 Client: Mac OS X için Ücretsiz Sesli Konuşma Aracı

TeamSpeak 3, online oynanan (örn: Knight Online vs.) oyunlarda kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurarak toplu olarak sohbet edip konuştukları ücretsiz ve Türkçe bir yazılım aracıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinde milyonlarca insan online oyun oynamaktadır. Oyunda başarılı olmak birbirleri ile bağlantı kurarak birlikte hareket etmek gerekmektedir. Bu sayede oyunu kazanabilirsiniz. Bu program sayesinde takım arkadaşlarınızla konuşarak nasıl hareket edilmesi konusunda strateji geliştirerek rakibi yenilgiye uğratabilirsiniz.

TeamSpeak 3 ses kalitesi ile bir numaralı programdır. Tamamen yeni codec bileşenleri, otomatik mikrofon ayarı, gelişmiş gürültü azaltma ve yankı giderme özelliği ile ses iletişiminde yüksek kaliteyi sizlere sunmaktadır. TeamSpeak 3 ile aynı anda birden fazla sunucuya bağlanmakta mümkündür. Ayrıca, aynı anda bağlı sunucular üzerinde birden fazla ses cihazı ve çıkış desteği mevcuttur.

Çok kullanışlı ve en çok indirilen popüler bir programdır. Hemen indirerek bilgisayarınıza kurun ve oynadığınız oyunların tadını çıkarın.

TeamSpeak 3 Client Ekran Görüntüleri

teamspeak-client-indir-mac-os-x-ucretsiz-sesli-konusma

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
186 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.