Tango Android APK (Direct Download) İndir

Tango Android APK (Direct Download) İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42.9 MB
ÜreticiTango
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi6 ay önce

Android için Tango Apk Uygulaması

Android için Tango (Direct Download) ile uygulamayı APK sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tango Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen popüler bir mesajlaşma ve video görüşmeleri yapabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan birisidir. Kişi aramaları yapabileceğiniz uygulama ile sesli mesajlar gönderip alabilir, en kaliteye sahip görüntülü aramaları da ücretsiz olarak yapabilirsiniz. ABD, Kanada, Meksika ve Hindistan ve aklınıza gelebilecek ülkelerde bulunan kişiye ait uluslararası herhangi bir numaraya veya yurt içi herhangi bir numarayı ücretsiz arayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülü görüşmeler esnasında dijital yüz boyamalarından faydalanın. Video görüşmesi yaparken canlı ve hareketli maske koleksiyonunda yer alan seçeneklerden birisini seçtiğinizde ekrandaki yüzünüz anındao temaya dönüştürülecek. Hareket ettikçe de maske seninle birlikte hareket edecek.

Tango ile metin mesajları gönderebilir, çıkartmalar, fotoğraf paylaşımları, videolar ve konum mesajları gönderip alabilirsiniz. Görüntülü video görüşmesi sırasında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Nasıl mı? Aramaları yaparken çıkartmalar gönderin, filtreler ekleyin ve hatta oyun oynayın.

Tangonun normal sürümünü de indirerek kullanabilirsiniz.

Android için Tango Uygulaması İndir

Sonuç olarak ailenizle, arkadaşlarınızla, ev arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla bir yerden konuşun. Sizin için önemli olan gruplarla iletişim halinde kalmak için Tango’yu kullanabilir, gruplara metin, fotoğraf, video, etiket ve daha fazlasını gönderin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
143 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.