Take Command İndir – Windows CMD Komut İstemi Komutlarını Yükseltme

Take Command İndir – Windows CMD Komut İstemi Komutlarını Yükseltme

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36.2 MB
ÜreticiJP Software
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Eski Windows CMD Komut İstemini Değiştirme ve Yükseltme Programı

Take Command, komut istemi komutlarınızı daha kolay ve çok daha güçlü kılan kapsamlı bir etkileşimli GUI ve komut satırı araç setidir. İsteğe bağlı Windows Dosya Gezgini entegrasyonu, sekmeli konsol pencereleri, COPY, DIR, MOVE ve REN, 240+ dahili komutlar, komut satırı sözdizimi renklendirme, güçlü düzenleme ve kesme ve yapıştırma seçenekleri ve binlerce gibi standart CMD komutları için önemli geliştirmeleri içerir. Windows için mevcut en iyi dosya görüntüleyici de dahil olmak üzere.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, Take Command gelişmiş bir editör ve toplu hata ayıklayıcı ile entegre bir IDE’ye sahip güçlü bir toplu dosya programlama aracıdır. Düzenli ifadeler, DO döngüler, hata ve istisna işleme, SWITCH ifadeleri, altprogramlar, sistem ve olay izleme, dahili FTP ve HTTP desteği (SSL dahil), 690’dan fazla yerleşik değişken ve işlev gibi genişletilmiş uzantıları içerir (üçüncü taraf eklentilerde dahil).

Komut dosyalarınızı Lua, Perl, REXX, Python, Tcl / tk ve Active Komut Dizileri dilleri için dahili destek ile genişletin. Programlanabilir sekmeli araç çubuğu, 20 sekmeye kadar her birinde 50’ye kadar araç çubuğu düğmesi oluşturmanıza olanak tanır. Araç çubuğu düğmeleri mevcut sekmelere komut veya metin gönderebilir veya yeni sekmeleri veya pencereleri başlatabilir.

Take Command Tanıtım Videosu:

NOT: Take Command, Microsoft Windows 7, Server 2008R2, Windows 8, Server 2012, Windows 10 ve Server 2016’nın tüm sürümleriyle uyumludur. Take Command, hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerde kullanılabilir. 30 günlük bir deneme süreci boyunca ücretsiz olarak kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
159 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.