PC’yi Otomatik Düzeltme ve Hızlandırma Aracı System Mechanic İndir

PC’yi Otomatik Düzeltme ve Hızlandırma Aracı System Mechanic İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50.1 MB
Üreticiiolo technologies, LLC.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

PC’nizi Otomatik Olarak Düzeltin ve Hızlandırın

Çok sayıda yazılım sorununu algılayabilen ve çözebilen güçlü bir araçla bilgisayarınızın genel performansını geliştirebilirsiniz. System Mechanic, bilgisayarı temizlemek, mevcut sorunları gidermek ve yeni bir Windows kopyasını yükledikten sonra çalışmak için Bilgisayarı hızlandırmak için özel olarak tasarlanmış ideal uygulamalardan biridir. Basit bir kullanıma sahip olduğundan dolayı herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Geniş kapsamlı optimizasyon görev seti

System Mechanic, kayıt hatalarını onarabilir, önyükleme zamanını iyileştirmek ve bazı güvenlik açıklarını düzeltmek için Windows başlangıçta otomatik olarak çalışan uygulamaları tarar ve gereksiz olanları devre dışı bırakır. İnternet yapılandırmasını değiştirmek ve daha hızlı olmak için ayarları optimize etmek, ayarları yedeklemek, HDD hatalarını düzeltmek ve iş istasyonunu şekillendirmek için gerekli olduğu düşünülen diğer birçok görevi de değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Önerilerle otomatik taramalar

Tarama işlemi ‘Hızlı Analiz’ seçeneği ile sorunsuz geçiyor ve her şey çok kısa bir sürede yapılmaktadır. System Mechanic çok hızlı kontroller yapmasının yanı sıra tespit edilen sorunları otomatik olarak düzeltir ve yeni öneriler yapar. Uygulama, beklentinizden çok daha fazlasına sahip. Örneğin, hafızayı kolayca birleştirebilir, bağımsız özellikleri kullanarak teşhisler ve diğer düzeltmeleri yapabilirsiniz.

İnceleme Sonucu

Genel olarak, System Mechanic oldukça iyi bir iş çıkarıyor ve bilgisayarı biraz daha hızlı çalışması için bir çok sistem problemini çözerken karmaşayı temizleyerek ortadan kaldırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
184 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.