Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Syncios Türkçe İndir : Ücretsiz iPhone, iPad, Android ve PC Arasında Dosya Aktarma

Syncios Türkçe İndir : Ücretsiz iPhone, iPad, Android ve PC Arasında Dosya Aktarma

Sponsorlu Bağlantılar
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu94.9 MB
ÜreticiANVSOFT Inc
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS, Android Cihazlar ile PC Arasında Dosya Transferi Yapma Programı

Bu güvenilir yardımcı program ile iPod, iPhone, iPad veya Android cihazları ile bilgisayarınız arasında uygulamalar, fotoğraflar, müzik, video ve e-kitaplar aktarın. Syncios, dosyaları iOS veya Android cihazınızdan veya cihazınıza aktarmanıza yardımcı olur. Bu araç, Android işletim sistemini çalıştıran akıllı telefonlara ve tabletlere ek olarak iPad’ler, iPod’lar ve iPhone’larla uyumludur. iTunes gerektirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit ve zarif arayüze sahip

Basitliğe odaklanan düzgün bir şekilde organize edilmiş çekici bir arayüzle sarılmış olan Syncios, cihazınız bilgisayara takıldığında hemen tüm ana işlevlerine hızlı erişim sunar. Veri aktarımı özelliğinin yanı sıra kişiselleştirilmiş arama ve SMS zil sesleri oluşturabilir, cihaz adını düzenleyebilir ve kapsamlı teknik bilgileri görüntüleyebilir, ayrıca taşınabilir cihazdaki fotoğrafları sorunsuz bir şekilde ekleyebilir, yedekleyebilir ve silebilirsiniz.

Dosyaları yönetin, yedekleyin ve aktarın

Medya, fotoğraf ve e-kitapları içe aktarabilir, dışa aktarabilir ve silebilir, yeni medya oynatma listeleri ve fotoğraf albümleri oluşturabilir, ayrıca uygulamaları yükleyip kaldırıp yedekleyebilirsiniz. Artı, rehberleri, notları, yer imlerini, arama geçmişini ve mesajları yönetebilir, yedekleyebilir ve oluşturabilirsiniz.

Diğer özellikler

Diğer yerleşik özellikler, online kaynaklardan (Facebook, Vimeo, Dailymotion, LiveLeak, Metacafe, Niconico) toplu video dosyalarını indirmenin yanı sıra, çevrimiçi kaynaklardan duvar kağıtları ve zil sesleri bulma ve indirme için ayrılmıştır.

Syncios’un araç seti bölümü, bir iTunes yedekleme ve kütüphane yöneticisi, dosya sistemi gezgini, ses ve video dönüştürücü, medya kütüphanesi yöneticisi (ses, video ve zil sesleri için), iCloud fotoğraf akış navigatörü, cihazın yeniden başlatılması ve kapatma işlevleri gibi pratik seçenekler barındırmaktadır (düğmenin artık çalışmaması durumunda), önbellek temizlenmeli, ayrıca gerçek zamanlı ve çarpışma günlükleri de saklanmalıdır.

Sonuç

Kullanılabilir tüm modülleri kolayca keşfetmenize izin veren rahat ve sezgisel bir arabirimle sarılmış ve ana modelden başka birçok kullanışlı özellik mevcut. Genel olarak, Syncios, bir iOS veya Android cihazının herhangi bir sahibi için mükemmel bir programdır ve tamamen ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
298 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Masaüstü Görünüm