Sürücü Güncelleme, Oyun Optimizasyonu, Video / Ekran Görüntüsü Yakalama Aracı

Oynadığınız bir çok online oyun vardır mutlaka. Tek başınıza yada arkadaşlarınıza oyun oynayıp güzel vakit geçirirken tabi vay be dediğiniz ve başkalarıyla paylaşmaktan mutluluk duyacağınız anlar vardır. İşte tam da bu anlarda bu yardımcı program size bu konuda yardımcı olacak. Tabi sadece bu değil daha bir çok özellikten faydalanacaksınız. Arkadaşlarınızla video, ekran görüntüsü ve canlı yayın yakalayın ve paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience™, hepsini yapmanıza izin verir ve GeForce® grafik kartınız için gerekli bir yardımcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık oyun videolarını ve canlı yayınlarını YouTube, Twitch ve Facebook’ta kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. NVIDIA ShadowPlay ™ teknolojisi, minimum performans ek yükü ile yayın yapmanızı sağlar; böylece oyunlarınızdaki ritmi asla kaçırmazsınız. GeForce Experience oyun içi yerleşimi sayesinde hızlı ve kolay.

NVIDIA GameWorks™ size oyunlarınızı en iyi duruma getirme araçları sunar ve bu gelişmeleri Game Ready sürücü güncellemesi ile birlikte getirir. GeForce Experience, bu sürücüler kullanılabilir olduğunda sizi otomatik olarak bilgilendirir ve tek bir tıklamayla masaüstünüzden ayrılmadan en son sürücüye güncelleme yapmanızı sağlar.

Güçlü NVIDIA Ansel fotoğraf modu, oyunlarınızın profesyonel kalitede fotoğraflarını çekmeyi ve bunları doğrudan Facebook, Google Foto ve Imgur ile paylaşmayı kolaylaştırır. Desteklenen oyunlarda süper çözünürlük, 360, HDR ve stereo fotoğraflar arasından seçim yapabilirsiniz.

NVIDIA Freestyle oyun filtresi, oyun oynarken işleme sonrası filtreler uygulamanıza izin veren en yeni GeForce Experience beta özelliğidir. Oyun içi yerleşimin hemen ardından, oyununuzun görünümünü ve havasını tweaks ile renk veya doygunluğa değiştirebilir veya HDR gibi etkileyici son işlem filtreleri uygulayabilirsiniz. Freestyle, desteklenen oyunlarla kusursuz uyumluluk için sürücü seviyesinde entegre edilmiştir.

GeForce Experience, oyununuzun grafik ayarlarını sizin için yapılandırarak PC oyuncularının uğraşmasını engelliyor. NVIDIA, binlerce PC donanım yapılandırmasını test etmek ve en iyi performans ve görüntü kalitesi dengesini bulmak için NVIDIA bulut veri merkezinin gücünden yararlanır. Ardından, PC’nizin GPU’su, CPU’su ve ekranına bağlı olarak kişiselleştirilmiş grafik ayarlarını otomatik olarak yapılandırır.

GeForce Experience İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
21 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.