Supremo – Windows Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Etme Programı

Supremo – Windows Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Etme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.1 MB
ÜreticiNanosystems
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Uzak Masaüstü PC Kontrol Programı

Supremo, Windows tabanlı bir bilgisayarı İnternet üzerinden uzaktan kontrol etmenizi sağlayan küçük ve kullanımı kolay bir araçtır. Bilgisayarlar arasında iletilen tüm veriler AES-256 algoritması ile şifrelenir. Buna ek olarak, Supremo HTTPS (SSL) protokolünü destekler ve proxy sunucuları için destek sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu güvenilir ve kullanıcı dostu yazılım çözümünden uzaktaki bilgisayarlara bağlayın ve çeşitli dosyaları bir bilgisayardan diğerine aktarın. Birçok bilgisayarınızı veya arkadaşlarınızı uzaktan bağlamak ve kontrol etmek için güvenilir bir araç sunmak için geliştirilmiş kolay kullanılan bir yardımcı programdır. Program, hem ana bilgisayarda hem de istemci bilgisayarlarda kurulmasını gerektiren, anlaşılması kolaydır. Taşınabilir olduğu için gerçek kurulum söz konusu değildir. İndirmek ve çalıştırmak yeterlidir.

Uzak bir bilgisayara kolayca bağlanın

Uzak bir bilgisayara bağlanmak için, ana bilgisayarda yüklü uygulamanın ana penceresinde sağlanan Hedef Kimliği‘ni ilgili şifre ile birlikte girmeniz ve ardından Bağlan düğmesine basmanız gerekir.

Ev sahibinin kullanıcısının makineniz üzerinde hâlâ kontrol sahibi olduğuna dikkat edin; böylece, kullanıcıların istediği zaman Durdur düğmesine basabilir ve bağlantısını kesebilir. Birkaç saniye içinde, Supremo uzaktaki bilgisayarın masaüstünü gösterecek ve böylece birkaç saniye gecikmeli olarak üzerinde çeşitli işlemler yapabileceksiniz. Bunu Tam Ekran olarak veya normal, yeniden boyutlandırılabilir bir pencere olarak görüntüleyebilir, böylece diğer etkinlikleri aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Dosyaları aktarın, diğer kullanıcılarla sohbet edin, bir adres defteri oluşturun

Ana bilgisayarın masaüstünün üst kenarında, gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri seçebileceğiniz bir açılır-menüye erişebilirsiniz. Bu konumdan uzaktaki bilgisayardan da bağlantısını kesebilirsiniz. Ana bilgisayarda, duvar kağıdını görüntülemek gibi belirli görsel öğeleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Renk Kalitesini Geliştir özelliğini kullanarak, hedef bilgisayardaki arka planın ya da diğer görüntülerin bozulmuş renklerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Dosya Yöneticisi aracı ile, dosyaları ana makine ve istemci bilgisayarlara karşılık gelen paneller arasında sürükleyip bırakarak gönderebilir veya alabilirsiniz. Supremo’nun Sohbet özelliği, ana bilgisayardan kullanıcıyla iletişim kurmanızı, bilgi alışverişinde bulunabilmenizi sağlar.

Sonuç

Çok sayıda uzaktan kumanda işlemi yapmanıza ve işiniz ile ev bilgisayarlarınız arasında kolaylıkla dosya aktarmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir uygulamadır.

NOT: Kişisel kullanım için ücretsizdir. Ticari amaçlar için ücretlidir. İndireceğiniz link kişisel kullanıcılar içindir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
288 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.