SteelSeries Engine İndir : Mouse, Klavye, Kulaklık Özelleştirme Programı

SteelSeries Engine İndir : Mouse, Klavye, Kulaklık Özelleştirme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu109 MB
ÜreticiSteelSeries
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz SteelSeries Engine 3 Programı

SteelSeries Engine 3, SteelSeries donanımınızın davranışını özelleştirmenizi sağlayan bir oyun aracıdır. SteelSeries fare, klavye veya kulaklığa sahipseniz, donanımınızı en iyi şekilde yönetmek ve özelleştirmek için beraberindeki SteelSeries Engine 3’ü kullanabilirsiniz. Örneğin, çeşitli kulaklıklardaki geleneksel aydınlatmayı belirlemek veya farklı fare profilleri oluşturmak mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

SteelSeries Enginge 3: bireysel oyun profilleri yaratın

Kurulumdan sonra yazılım, fare, kulaklık veya klavye gibi SteelSeries donanımını otomatik olarak algılar. Bunlar genellikle PC oyuncularına uyarlanır ve motor aracılığıyla yönetilebilecek uygun oyun özelliklerine sahiptir. Örneğin, fare davranışını özelleştirmek veya klavyenin kısayollarını ve makrolarını tanımlamak mümkündür. Bunlar sırayla özel oyunlara ayrılabilir, böylece atıcılar için strateji oyunları gibi farklı ayarlar kullanabilirsiniz.

Mac için SteelSeries Engine İndir

Sonuç

Tüm SteelSeries donanım sahipleri için, uygun yazılım olan Steelseries Engine 3, ekipmanlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel bir araçtır. Özellikle oyuncular için program kapsamlı özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
49 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.