Steam Türkçe İndir Ücretsiz (Windows, Mac, Linux)

Steam Türkçe İndir Ücretsiz (Windows, Mac, Linux)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiValve Corporation
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Bilgisayar Oyunları İndirme, Satın Alma Platformu

Steam Windows, Mac ve Linux işletim sistemli Bilgisayarlar üzerinden aksiyon, macera, korku, strateji, spor, simülasyon, yarış oyunlarını ve ses ve video düzenleme yazılımlarının yanı sıra daha birçok programa ulaşabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe oyun platformudur. Ücretli ve ücretsiz her türlü oyunu bulacaksınız. Bu programı Bilgisayarınıza indirerek ücretsiz oyunları indirebilir ve ücretli oyunları satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Steam oyun oynamak isteyenlerin ilk başvurdukları oyun platformlarının başında gelmektedir. Türkçe arayüzü ile de daha kolay kullanılabiliyor. Kaliteli bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Platformda yer alan oyunlar içerisinde yeni ve popüler olanlara göz atabilir, çok satanlara ulaşabilir, daha çıkmamış ama yakın zamanda çıkacaklar ve özel fırsat ürünlerini görebilirsiniz. Türk yapımı olan oyunlar ile ilgili olarak oyuncuların görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Oyunlar ve yazılımlar ile ilgili gelecek olan özel tekliflere göz atarak hangi gün ve saatte olduğunu öğrenerek yararlanın. Steam’e göz atın bölümünden yeni çıkan oyunlara, özel fırsatlara, ücretsiz oyunlar ve kullanıcı etiketlerine bakabilirsiniz.

NOT: İndirme linklerinden birincisi Windows içindir. İkincisi MAC ve üçünücüsü Linux indirme linkidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
540 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.