Steam Library Manager İndir : Steam Oyunlarını Yedekleme, Geri Yükleme, Taşıma

Steam Library Manager İndir : Steam Oyunlarını Yedekleme, Geri Yükleme, Taşıma

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.84 MB
ÜreticiRevoLand
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Türkçe Steam Oyunlarını Yönetme Programı

Tüm PC oyuncuları en sıcak Steam oyunlarını ve hatta en korkunç oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Şansınız, oyun kütüphanenizin oldukça büyük olması, zaman yedekleme geldiğinde ne olacak? Herkes, oyunları silmek ve onları daha sonra tekrar eklemek istediği için, her zaman iyi bir yedekleme aracına ihtiyaç duyulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Steam oyunları yedekle, geri yükle, taşı

Bu özel yazılım, kullanıcının kendi kütüphanesini birden çok kütüphaneye yedeklemesi, geri yüklemesi veya taşımasına olanak tanır. Bu açık kaynaklı yazılım Steam uygulamalarını taşımayı kolaylaştırıyor ve onu ilgi çekici bulduğumuzun nedeni de budur.

Steam Library Manager nasıl kullanılır

Yazılım yüklendikten ve Steam hesabınızla çalışmaya başladıktan sonra, grafik kullanıcı arayüzünü ve ne kadar sezgisel olduğunu göreceğiz. Giriş sayfası tüm oyunlarınızı küçük resim biçiminde görüntüler ve bakış açımızdan oldukça iyi görünüyor. Steam Kütüphanesi Yöneticisi ayrıca olası kurulum yollarını bize gösterir. İstediğiniz zaman birçok konum oluşturabilirsiniz.

Alanı kurtarmak için, kullanıcı içeriği bir konumdan diğerine taşıyabilirsiniz. Yazılım ayrıca kullanıcının buhar kütüphanesini yenilemesine, yeni bir kütüphane oluşturmasına veya tüm kütüphaneyi yedeklemesine olanak tanıyan birkaç sekme içerir. Kalkmak ve çalışmak her şey oldukça kolaydır ve bu harika bir deneyim sağlar.

Steam uygulaması bozuk dosyaların olup olmadığını kontrol etmek ve diğer şeylerin yanı sıra sistem gereksinimlerini kontrol etmek mümkün olduğunu belirtmeliyiz.

Steam İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
157 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.