Start Menu Reviver Türkçe İndir : Başlat Menüsü Ekleme Programı

Start Menu Reviver Türkçe İndir : Başlat Menüsü Ekleme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiReviverSoft
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows 7, 8, 10 için Ücretsiz Başlat Menüsü Ekleme Programı

Windows 8 Ekim 2012’de başlatıldığında, Başlat Menüsünü kaldırmanın yanlış bir karar olduğunu ve bu durumdan dolayı şikayetçi olan çok sayıda kullanıcı vardı. Bu durumda Başlat Menüsü Reviver 2 gibi diğer çözümler bu durumu çözmek için kullanıcıların imdadına yetişmiştir. Bu uygulamalar, Windows 7’den birinin kopyasını almadan kendi Windows 8 bilgisayarına tamamen işlevsel bir başlangıç ​​menüsü ekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılara, düzenli olarak açtıkları klasörler ve dosyalar için kullanışlı bir erişim sağlarken kısayollarını, onları tutturmak için Başlat Menüsü Reviver ana penceresine sürükleyip bırakmalarına da izin verir. Ayrıca, özel bir arama kutusunu kullanarak belirli bir girişi arayabilir veya sabitlenmiş öğeleri alfabetik olarak sıralayabilir ve bu şekilde bulmaya çalışabilir.

Alışılan başlat menüsü gibi davranır

Başlat Menüsü Reviver, kullanıcılara Komut İstemi, Denetim Masası, Aygıt Yöneticisi, Windows Güvenlik Duvarı veya Güncellemeler gibi Windows’un çeşitli alanlarına erişim olanağı da sunar. Geleneksel Başlat Menüsü’nde olduğu gibi, yeni bir de güç seçenekleri içeriyor; böylece kullanıcılar uyku veya hazırda bekleme modlarıyla giriş yaparak birlikte bilgisayarı hızlıca kapatabilir, kapatabilir veya yeniden başlatabilir.

Sonuç

Başlat Menüsü Reviver, Başlat Menüsünün ekranın sol alt köşesinde olmamasına alışamayanlar için kullanışlı olabilir. Ayrıca renkleri OS temasıyla güzel bir şekilde uyum sağlayacak şekilde özelleştirebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
153 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.