Spotflux İndir – Mac için Ücretsiz Engelli, Yasaklı, Sitelere Güvenli Giriş Programı Download

Spotflux İndir – Mac için Ücretsiz Engelli, Yasaklı, Sitelere Güvenli Giriş Programı Download

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53.7 MB
ÜreticiSPOTFLUX, INC.
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi4 sene önce

Mac için Ücretsiz Yasaklı Web Sitelere Giriş Programı

Spotflux popüler şekilde kullanılmakta olan ve engellenmiş olan sitelere güvenli bir şekilde giriş yapabilmenize yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Yasaklı sitelere giriş programları özellikle sürekli web sitelerine yasak getiren ülkeler de yaşayanlar için oldukça faydalı programlar arasından yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

spotflux-indir-mac-icin-ucretsiz-engelli-yasakli-sitelere-guvenli-giris-programi-download

Tabi ülkemizde de bu sorun ile yeri geldikçe sık sık karşılaştığımız için bizim içinde oldukça faydalı. Bu programların en önemli özelliği güvenli bir şekilde Web sitelerine giriş yaptıktan sonra bize ne kadar güvenlik sunduğudur. Çünkü çevrim içi olarak giriş yaparak kullandığımızdan dolayı verilerimizin korsanlar yada farklı kişilerin eline geçip geçmemesi oldukça önemli bir husus.

Spotflux bu konu da oldukça başarılı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Programı yükledikten sonra başlıca yasaklı Web sitelerine giriş yaptıktan sonra kimliğinizi gizleyen, İnternet’de dolaşırken takip edilmenizi ve kişisel verilerinizin yabancı ellere geçmesini engellemektedir. Programı yükleyin ve “Enabled” menüsünü aktif hale getirin ve ardından istediğiniz gibi dolaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
588 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.