SpiderOak İndir : Dosyaları Online Bulut Depoda Yedekleme Programı

SpiderOak İndir : Dosyaları Online Bulut Depoda Yedekleme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu29.2 MB
ÜreticiSpiderOak
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Dosya Depolama ve Senkronizasyon Programı

SpiderOak, buluttaki dosyaları depolamak için tasarlanmış gelişmiş bir araçtır. Dosyaları yedeklemenin kolay yolu. Kurulumu çok kolay ve bulutta tekrar başlatabilirsiniz. Çevrimiçi yedekleme, veri senkronizasyonu ve dosya paylaşımı çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

SpiderOak, Windows, Mac OS X ve Linux için kolay, güvenli ve birleştirilmiş ücretsiz çevrimiçi yedekleme, senkronizasyon, paylaşım, erişim ve depolama çözümü sunar. Kaybedilmesini istemediğiniz dosya ve dizinlerinizin, gerektiğinde herhangi bir zamanda güvenli bir şekilde yedeklenip geri alınabilir. Bulutta güvenli bir şekilde ve daha fazla kullanıcı eylemi olmaksızın yedeklemek istediğiniz herhangi bir cihazda sadece belirli dizinleri, dosyaları ve klasörleri bulmak ve kurmak çok kolaydır.

Program, saklanan çevrimiçi dosyalar üzerinde kapsamlı kontrol sağlayan bir dizi işleve sahiptir. Sadece verilerin senkronize edilmesine değil, aynı zamanda dosyaların yedek kopyalarını oluşturmasına, materyal transferini izlemesine veya arkadaşlarınızla kolayca paylaşmasına izin verir. Program arayüzü, her biri ayrı işlevler sağlayan 5 sekmeye ayrılmıştır. İlk Durumda – veri senkronizasyonunun ilerlemesini görüntüleyebilir, sıradaki dosyaları ayarlayabilir ve günlük dosyalarını okuyabilirsiniz. Yedekleme sekmesi, yedeklemek istediğimiz dosyaları seçmemize olanak tanır. Kendi dizinlerimizi veya Windows için varsayılan olanları seçebiliriz – örneğin, Belgelerim. SpiderOak ayrıca seçilen veri formatlarını – filmleri veya müziği destekler. Bir sonraki sekme, senkronize edilmiş klasörleri, senkronizasyon hakkında bilgi veya dosyaları paylaşmak istediğimiz kişilerin seçimini önizlememize olanak tanır.

Bilgisayarlarında sahip olduklarını güvenceye almak ve ne yedekleyeceğinizi bilmeyen kullanıcılar için harika bir yedekleme yazılımı. Yazılım kontrol altına alır ve bilgisayarınızın tamamen fidye yazılımlarına karşı yedeklendiğinden emin olmak için ne gerekiyorsa yapar. Kurulum basittir ve birkaç dakika içinde e-postalarınızı ve veri dosyalarınızı yedeklersiniz. Fidye yazılımlarına karşı güvende olmanın en iyi yollarından birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
112 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.