SpeedyFox Nasıl Çalışır – SpeedyFox Nasıl Kullanılır?

SpeedyFox FirefoxChromeChromiumSkype, Thunderbird, Opera, Vivaldi, Yandex Browser, Epic Privacy Browser, Cyberfox, FossaMail, Viber for Windows, Slimjet Browser, Pale Moon, SeaMonkey tarayıcı ve programlar için vermiş olduğu destek ile daha iyi bir performans sergilemelerine yardımcı olacak ücretsiz ve taşınabilir bir yazılımdır. Bahsedilen programlar, zamanla çok daha yavaş çalışmaya başlar. Nedeni, profil veritabanlarının parçalanmasıdır. SpeedyFox bu sorunu çözmek için özel olarak tasarlanmıştır. SpeedyFox’ta kullanılan yöntem, profiliniz için% 100 güvenlidir (ör., yer imleri, parolalar, vb.).

Sponsorlu Bağlantılar

SpeedyFox Programı Nasıl Çalışır? Çalışma Sistem Nasıldır?

Zamanla SQLITE veritabanları önemli ölçüde yavaşlar. Bu tür veritabanlarını kullanan uygulamaların başlatılması zaman alır ve genel hız etkilenir. Bu çok yaygın bir sorundur ve büyük ölçüde veritabanlarının parçalanması nedeniyle oluşur. SpeedyFox bu sorunu tek bir tıklamayla düzeltebilir! 3 kata kadar daha hızlı başlangıç ​​hızına ulaşacaksınız, tarama geçmişi daha hızlı olacak ve çerezlerle işlem yapmak eskisinden daha hızlı olacaktır.

Herhangi bir veri kaybetmeden veritabanlarını sıkıştırır. Veritabanları daha hızlı çalışacak şekilde optimize edilecek ve boyut olarak küçültecek. Aşağıdaki resimde çalışan programlar ile ilgili program öncesi ve sonrası verileri sıkıştırarak boyutlarını küçülttüğünü görebilirsiniz.

Speedyfox Nasıl Kullanılır?

Programı yükledikten sonra, SpeedyFox desteklenen uygulamaların profillerini otomatik olarak algılar. Birden fazla profiliniz varsa, listeden optimize etmek istediğinizi seçebilirsiniz. Desteklenen uygulamalardan herhangi birinin taşınabilir bir sürümüne sahipseniz, listedeki içerik menüsünden ‘Özel profil ekle …’ profilini seçerek profil yolunuzu manuel olarak seçin. Tek yapmanız gereken ‘Optimize Et’ düğmesine basmak.

Optimizasyon işlemi veritabanlarınızın ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak 5 saniyeden bir dakikaya kadar sürebilir. Tüm optimizasyon süreci, geçmişinizi, yer işaretlerinizi, şifrelerinizi vb. etkilemediği için güvenlidir.

NOT: Program geliştiricileri tarama etkinliğinize bağlı olarak, profilinizi 1-2 haftada bir kez optimize etmenizi önermekteler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
214 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.