Firefox Tarayıcı (Browser) Hızlandırma Programı SpeedyFox İndir

Firefox Tarayıcı (Browser) Hızlandırma Programı SpeedyFox İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu648 KB
ÜreticiCrystalIDEA
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

SpeedyFox Özel Program ile Firefox Tarayıcıyı Hızlandırın

Firefox ve diğer tarayıcı ve uygulamaların performansını, profil veritabanı parçalanmasıyla ilgili sorunları çözerek artırmak için ücretsiz bu yardımcı programı kullanabilirsiniz. Bu taşınabilir bir program olduğundan, Windows Kayıt Defterinde herhangi bir iz bırakmadığından bahsetmek önemlidir. Herhangi bir USB flash sürücüye veya başka aygıtlara kopyalayabilir ve çeşitli yardımcı programların performansını artırmanız gerektiğinde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama bu amaç doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle web tarama hızını artırmak için özel bir özellik yanında başka araçlar içermez. Bu bağlamda, ana pencerede görüntülenen sadece birkaç seçenek ile, minimal bir arayüze dayanır.

Temel olarak, parçalanma problemlerini çözerek tüm hız arttırıcı işi yapar. Paketin içinde herhangi bir yardım dosyası bulunmadığı için, bunun tam olarak nasıl başardığını bilmiyoruz, ancak geliştiriciler, tüm sürecin% 100 güvenli olduğundan emin olabilirsiniz; bu nedenle, verilerinizi ele geçirme riskiniz yoktur.

SpeedyFox Nasıl Çalışır – SpeedyFox Nasıl Kullanılır?

En iyileştirmek istediğiniz profili seçmeniz yeterlidir; bu, bilgisayarınızda depolanan varsayılan bir veya başka bir profil olabilir. Optimizasyonu çalıştırırken programların kapatılması gerektiğinin unutulmaması önemlidir, aksi halde SpeedyFox’un yardımcı programlarınız üzerinde kesinlikle bir etkisi yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
177 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.